Vestuvinės suknelės pasirinkimo galimybės šiai dienai yra begalinės. Gausybė vestuvinių suknelių salonų, mados namų, dizainerių, siuvėjų, butikų ir kitų drabužių parduotuvių siūlo ypač gausų įvairiausių vestuvinių suknelių asortimentą. Pūstos ar undinėlės silueto, baltos ar ivory spalvos, ilgos ar trumpesnės, su šleifu ar be jo. Organza, tiulis, šifonas, mikado audinys… Ar dar nesusisuko galva? O galbūt audinys ar suknelės siluetas Jums nėra toks svarbus? Galbūt  Jus žavi originalumas, unikalus dizainas ir išskirtiniai modeliai?

Jau praėjusį sezoną buvo galima pastebėti tendenciją, jog dizaineriai ir vestuvinių suknelių kūrėjai bei siuvėjai pagrindinį ginklą pasitelkė vestuvinių suknelių nugaras ir į jas sudėjo tikriausiai didžiausias pastangas. Šį sezoną ši tendencija tik dar labiau išaugo ir ištobulėjo, todėl tokių, kvapą gniaužiančių nugarų galime pamatyti išties labai daug, o tokių vestuvinių suknelių grožis tiesiog neapsakomas. Net neabejojame, jog pastaruosius keletą metų ne vienos nuotakos pasirinkimą įtakojo matomas grožis vestuvinės suknelės nugaroje.

Vienas dažniausių puošybos elementų matomų pastaruoju metu, tai įvairios nėrinių ir siūlų siuvinių aplikacijos, kurios ant nugaros gula tarsi antra oda sudarydamos tatuiruotės efektą. Ši puošybos technika gan aiški, o jos pagrindą sudaro skaidrus tiulis ir tam tikri siuvinėti ornamentai ar aplikacijos. Dažniausiai galime pastebėti siuvinėtas gėles ar gėlių motyvus, tam tikras linijas ar išraizgymus. Neabejojame, jog žinote apie ką kalbame, nes šis dizainas tiesiog gniaužia kvapą. Tokios vestuvinės suknelės atrodo atrodo kartu ir seksualiai, ir subtiliai, todėl tai ypač dažnas šių dienų pasirinkimas.

Kitas, taip pat ypač pamėgtas, vestuvinių suknelių nugaros dizainas tai įvairūs karoliukai, kristalai ir perlai. Turime pripažinti, jog šis dizainas atrodo išties prabangiai ir įspūdingai. Galbūt net karališkai. Toks puošybos elementas gali gulti tiesiogiai ant Jūsų nugaros ir kabėti tarsi prabangus vėrinys taip suteikdamas judesio ir žibėjimo gaudant skirtingai krintančią šviesą. Tokia suknelė atrodys šiek tiek atviresnė, todėl kai kurios nuotakos gali su ja bijoti keliauti prie altoriaus. Tačiau, jeigu Jūsų ceremonija yra išvažiuojamoji, vyksta šiltuoju metų laiku, tokios suknelės nepasirinkti būtų tikra nuodėmė.

  

Dar vienas, atrodo lyg ir paprastas, tačiau išties efektingai atrodantis dizainas, tai iš to paties audinio padarytos ypač įdomios ir išskirtinės iškirptės.  Jos gali būti sukryžiuotos, susuktos, suklostuotos ar kitaip apsijuosusios aplink Jūsų nugarą. Taip pat tai gali būti kaspinas ar kitaip pateiktos audinio juostos. Tai ypač puikus sprendimas toms nuotakoms, kurios nemėgsta blizgesio, įvairių kristalų ar permatomų aplikacijų, o vertina malonų ir švelnų audinį, kuris suteiks patogumo vestuvių dieną.

Jeigu ieškote unikalios vestuvinės suknelės, kuri prikaustytų dėmesį, mes Jums drąsiai siūlome rinktis būtent tokio dizaino suknelę, kuri nugaroje atrodytų įspūdingai. Net neabejojame, jog dėl tokio sprendimo nesigailėsite. Anksčiau vestuvinių suknelių dizaineriai ir siuvėjai ypač daug dėmesio skirdavo pabrėžti suknelės priekį, jos iškirptę, kadangi visų svečių, ir jaunikio taip pat, akys krypdavo būtent į nuotaką iš priekio. Tačiau vis labiau vertinant gražų kūną, pastebėta, jog ne dekoltė, o moters nugara yra viena seksualiausių kūno vietų, kurią reikėtų kažkaip pabrėžti ir apdovanoti. Ir šis sprendimas, tikriausiai buvo vienas geriausių, kadangi būtent tokie suknelių modeliai šiai dienai yra On The Top.

Taigi, būsimos nuotakos? Galbūt ir Jūsų vestuvinė suknelė turi štai tokį išskirtinį dizainą nugaroje?