Suknelių nuomos salonas Vilniuje

IŠSKIRTINĖS SUKNELĖS

Tiek vestuvinių, tiek ir proginių suknelių yra tikra įvairovė. Skirtingų ilgių, skirtingų modelių, skirtingų dizaino sprendimų. Žinoma, daugybė vestuvinių ir proginių suknelių salonų turi ir tokį asortimentą, kuris vadinamas standartu. Tai populiariausi modeliai ir paklausiausios suknelės. Kalbant apie vestuvines sukneles, standartu laikomi populiariausi – princesės, undinėlės, A linijos – siluetai, dažniausiai naudojami audiniai tiulis, organza, mikado, šilkas. Dekoracijos ir papuošimai – įvairūs siuviniai, nėriniai ar karoliukai. Proginės suknelės taip pat turi savo populiariausius siluetus, modelius ir dekoracijas bei papuošimus.

Tačiau, kad daryti moterims, kurios ieško išskirtinės vestuvinės suknelės? Arba išskirtinės proginės suknelės? Galbūt išskirtinės suknelės mergaitei? Deja, bet ne visi suknelių salonai ir parduotuvės gali pasiūlyti tokių išskirtinių suknelių modelių. Išskirtinių suknelių nesudėtingai galite rasti internete ir jas įsigyti tiesiog tokiu būdu, tačiau ieškant nestandartinės vestuvinės suknelės ar unikalios proginės suknelės tikėtina, jog pradžioje ją norėsite pasimatuoti, paliesti, apžiūrėti iš arčiau.

Jeigu išskirtinės suknelės pirkimas internetu jus gąsdina, siūlome apsilankyti ne viename suknelių salone ir parduotuvėje ir susipažinti su siūlomu suknelių asortimentu. Išskirtinėmis ir unikaliomis suknelėmis dažnai gali pasigirti įvairūs vadinamieji butikai, kuriuose galite atrasti tikrų perliukų. Turime pripažinti, jog išskirtinės ir nestandartinės proginės ar juolab vestuvinės suknelės, antrą kartą galite ir nebe užsidėti, todėl galbūt vertėtų pasvarstyti apie tokios suknelės nuomą? Išskirtinės suknelės pirkimas gali būti išties brangus, todėl pasirinkusios nuomos paslaugą ne tik sutaupysite, tačiau po šventės jums nebereikės jos laikyti spintoje ir palikti dulkėti. Jeigu tai teminiam vakarui reikalinga išskirtinė suknelė, galbūt retro tematikos, bohemiško modelio ar viduramžių stiliaus, tikėtina, jog tokios suknelės jums tikrai neprireiks, todėl suknelių nuomos paslauga būtų geriausia išeitis.

Kokia yra išskirtinė suknelė?

Išskirtinėmis suknelėmis laikomos tokios, kurios peržengia standartų ribas ir iškrenta iš standartinių suknelių asortimento. Kalbant apie vestuvines sukneles, išskirtinėmis galime pavadinti suknelėmis, kurios yra puoštas daugybe Svarovski kristalų. Arba tokios, kurios turi ypač ilgą šleifą. Pastaruoju metu dizaineriai ir mados namai pateikia ir kiek drąsesnių išskirtinių vestuvinių suknelių modelių. Toks pavyzdys būtų tik siuviniais ar nėriniais puošta skaidraus tiulio suknelė. Vestuvinės suknelės – transformeriai, taip pat galėtų būti įvardintos kaip išskirtinės. Tai modelis, kuomet iš vienos suknelės pasidaro dvi.

Vakarinės išskirtinės suknelės, panašiai kaip ir vestuvinės, būna taip visiškai kitokios, nestandartinės. Tai lygiai taip pat gali būti suknelės – transformeriai. Suknelės puoštos Svarovski kristalais, suknelės – kombinezonai ir pan. Suknelės su kišenėmis, galbūt su nematytais dekoro elementais, siuviniais.

Jeigu nei suknelių salone, nei parduotuvėje, nei internete negalite rasti tokios suknelės apie kokią svajojate, visas jūsų idėjas visuomet gali išspręsti siuvėjas. Jeigu siuvėjas tikras savo srities profesionalas, jis neturėtų stokoti idėjų, todėl galės įgyvendinti ir neįprasčiausius jūsų norus. Tiesiog turite aiškiai išdėstyti kokia turėtų būti jūsų išskirtinė suknelės, būtų geriausia, jeigu pateiktumėte pavyzdžių, o vėliau savo darbą leiskite atlikti profesionalui. Žinoma, siuvėjo darbas ir jūsų idėjos išpildymas gali kainuoti kiek brangiau, tačiau garantuotai turėsite vienetinę ir visiškai išskirtinę vestuvinę ar proginę suknelę.

Susisiekite su mumis dėl išskirtinių proginių suknelių: KONTAKTAI