Suknelių nuomos salonas Vilniuje

BALTOS PROGINĖS SUKNELĖS

Baltos proginės suknelės galbūt ir nėra populiariausias pasirinkimas moterų tarpe, tačiau norime pabrėžti, jog būtent baltos spalvos suknelės tikrai nėra skirtos vien tik nuotakoms ir vestuvėms. Balta spalva tai prabangos ir elegancijos spalva. Baltai vilkinti moteris tiesiog natūraliai atrodo pasitempusi, klasiška ir stilinga. Galbūt baltos suknelės ir reikalauja atitinkamo dėmesio ir priežiūros, kaip ir kiti šviesūs drabužiai, tačiau ypatingą progą jūs tiesiog privalote pasipuošti tokia suknele ir pasijusti tarsi aukštuomenės dama.

Baltos spalvos proginės suknelės: kada vilkėti, o kada vengti?

Baltos spalvos suknelės be vestuvių šventės, ypač dažnai yra pasirenkamos krikštynoms, jubiliejams ar įžadų atnaujinimui. Taip pat kitomis iškilmingomis progomis ar teminėms šventėms. Nors merginos bei moterys neskuba rinktis baltos proginės suknelės, tačiau pasirinkusios tikrai nesigaili. Dažnai balta proginė suknelė yra sugretinama su vestuvine suknele ir tai iš dalies gali būti tikslu. Yra tokių proginių suknelių modelių, kuriais pasipuošusios nuotakos drąsiai galėtų žingsniuoti altoriaus link. Tačiau, dauguma baltų proginių suknelių atitinka savo pavadinimą ir yra išties proginės. Tai parodo visiškai kitokie modeliai, dizainai, papuošimai ar net audiniai bei siuviniai. Krikštynoms galite rinktis trumpą ar iki kelių, klasikinę bei elegantišką proginę suknelę. Puikiai tiks nerta ar nėriniuota suknelė. Gimtadienio ar vakarėlio šventei galite rinktis seksualesnę, labiau aptemptą baltos spalvos proginę suknelę. Vasaros šventėms puikiai tiks ilga, lengva bei plazdanti gražuolė.

Baltos spalvos turėtumėte vengti vestuvėse. Ir tai yra gan kategoriška. Jeigu esate pakviesta į vestuves, jokiu būdu nesirinkite baltos proginės suknelės. Šampaninės, dramblio kaulo, pudrinės ar kreminės spalvos taip pat reikėtų vengti. Ši diena yra skirta nuotakai ir balta bei visi šviesūs atspalviai – taip pat. Baltos proginės suknelės išties yra išskirtinai gražios, tačiau šiai progai susiraskite kitos spalvos proginę suknelę.

Proginių suknelių nuoma ir pardavimas

Baltos proginės suknelės yra parduodamos daugelyje drabužių parduotuvių ir suknelių salonų, todėl susirasti tokią suknelę tikrai nebus sudėtinga. Jeigu norimo suknelės modelio vis tik nerandate, siūlome paieškoti internete. Internete galima surasti nesuskaičiuojamą kiekį užsienio parduotuvių, kurios išties gali pasiūlyti tokių modelių, kokių Lietuvos parduotuvės galbūt ir neturi. Taip savo trokštamą suknelę galėsite nusipirkti tiesiog internetu. Jeigu suknelės internetu pirkti vis tik nenorite, tačiau savo išsvajoto modelio vis tiek nerandate, siūlome tokią suknelę pasisiūti. Santa salonas teikia individualaus siuvimo paslaugą, todėl mes įgyvendinsime jūsų idėją.

Kadangi baltos proginės suknelės nėra tokios populiarios kaip juodos ar raudonos, yra tikimybė, kad jūsų suknelė dažniau kabos spintoje, nei išeis į viešumą. Jeigu tokios suknelės ieškote vienam kartui, vienam renginiui, siūlome pasinaudoti proginių suknelių nuoma. Nėra geresnės išeities nei nuoma, jeigu žinote jog antrą karta suknelė jums tiesiog bus nereikalinga. Kitas proginių suknelių nuomos privalumas, jog jūs galite dėvėti prabangią, dizainerio suknelę už gerokai mažesnę kainą ir taip sutaupyti

Susisiekite su mumis dėl baltų proginių suknelių: KONTAKTAI