Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS PAGAL FIGŪROS TIPĄ

Vestuvinė suknelė ne tik privalo būti nuostabi, tačiau ji turi iš tiesų jums tikti. Jeigu suknelė neatitiks jūsų figūros tipo, galite stipriai suklysti ją pasirinkdama. Kartais suknelė gali būti tobulo grožio, tačiau jūsų kūno formoms ji visiškai ne tiks: paslėps visus privalumus ir parodys trūkumus. Ir to pasekoje, suknelė nebe atrodys tokia jau tobula. Todėl, žinant savo figūros tipą ir žinant, kokioms kūno formos, kokie siluetai tinka geriausiai – jūs galite išsirinkti tikrai tobulą, būtent jums tinkančią vestuvinę suknelę. Vestuvinės suknelės pasirinkimas pagal figūros tipą gali būti esminis raktas į jūsų komfortą ir nepriekaištingą nuotakos įvaizdį vestuvių dieną. Rinkitės vestuvinę suknelę pagal figūros tipą ir taip nereikės jaudintis, jog jūsų pasirinkimas buvo klaidingas.

Kriaušės arba trikampio formos figūros tipas

Kriaušės arba trikampio formos kūno tipas byloja, jog jūsų klubai yra gerokai platesni už jūsų pečius ir visas jūsų kūno siluetas yra panašus į kriaušę arba į trikampį. Tokiu atveju jūsų misija, suteikti figūrai balansą ir pasistengti išryškinti viršutinę kūno dalį – šiuo atveju pečius. Lygiai taip pat reikėtų šiek tiek sušvelninti ir klubų sritį, taip išgaunant proporcingą figūros vaizdą. Pasiekti šį rezultatą puikiai tiks A linijos vestuvinės suknelės su visiškai apnuogintais pečiais. Taip pat tiks ir tokios suknelės, kurios turi nuo pečių krentančias rankoves. Taip visą dėmesį sutelksite į pečius. Kalbant apie sijono pasirinkimą, venkite ypač aptemptų, standžių audinių, kurie išryškintų klubus. Taip pat nederėtų rinktis ypač pūstų modelių, kurie apatinę kūno dalį dar labiau išplatins.

Apversto trikampio formos figūros tipas

Apversto trikampio formos figūros tipas, yra priešingas aukščiau aprašytam. Šis pavadinimas teigia, jog jūsų figūrai būdingi siauri klubai ir platūs pečiai. Todėl jūsų tikslas suteikti klubams apimties, o pečių liniją sušvelninti ir vizualiai ir ją padaryti siauresnę. Siekiant sukurti proporcingą figūros vaizdą reikėtų rinktis sukneles su pūstesniais, keleto sluoksnių, klostuotais sijonais. Puikiai tiks suknelės su paaukštintu liemeniu, tačiau ne per daug standaus audinio. Sušvelninti pečių liniją galite pasirinkdamos vestuvinę suknelę su V formos iškirpte, kuri vizualiai prailgins jūsų viršutinę kūno dalį.

Obuolio formos figūros tipas

Obuolio formos figūros tipas nusako, jog tai apvalesnių kūno formų moteris. Šiam figūros tipui būdingas pilnumas visose kūno srityse. Jeigu jūsų kūnas yra obuolio formos, tikriausiai turite  didesnę krūtinę, platesnius klubus ir visai neišryškintą liemens sritį. Tai reiškia, jog jūsų kūnui reikia suteikti papildomų formų, išryškinant privalumus ir paslepiant trūkumus. Norint tai pasiekti reikėtų rinktis standesnio audinio ir griežtesnių formų vestuvinę suknelę. Geras pasirinkimas – korsetas, kuris padės vizualiai prailginti jūsų figūrą ir sumažinti liemens apimtį.

Smėlio laikrodžio formos figūros tipas

Smėlio laikrodžio formos figūros tipui būdingas pilnumas krūtinės ir klubų srityse ir gan liekna, išryškinta talija. Tai ypač moteriškas kūno tipas, kurį turinčios nuotakos dažniausiai turi pasimatuoti ne vieną vestuvinę suknelę. Kadangi jūsų figūra ir taip yra pakankamai išraiškinga, reikėtų būtų atsargesnei su figūrą išryškinančiais suknelių modeliais. Reikėtų vengti suknelių su gilia iškirptę, kuri gali per daug apnuoginti krūtinę. Šiam figūros tipui taip pat tiks suknelės su korsetais, tačiau iškirptę rinkitės platesnę ar apjungtą su rankovėmis. Viršutinė suknelės dalis gali būti standesnė, apatinė – lengvesnio audinio ar su pūstesniu sijonu. Taip pat tiks stambios klostės.

Liesas figūros tipas 

Liesas, kitaip vadinamas Skinny, figūros tipas apibūdina ypač liekną, smulkaus sudėjimo moterį. Nors ir atrodo, jog lieknoms moterims suknelę susirasti daug lengviau ir modelių pasirinkimas yra ypač gausus, tačiau čia taip pat yra nemažai niuansų, kodėl tikrai ne visos vestuvinės suknelės yra tinkamos. Liesas kūno tipas diktuoja tai, kad kūnui reikia suteikti formas ir figūrą padaryti išraiškingesnę. Šiam kūno tipui tinka vestuvinės suknelės su įvairiais nėriniais, klostėmis, paraukimais, dekoratyvinėmis detalėmis. Suknelės gali būti su daugiau sluoksnių, įvairių audinių variacijų, išskirtinių konstrukcijų. Šis figūros tipas yra gan dėkingas, kadangi nuotaka gali formuoti savo kūno linijas suknelių pagalba. Ko pasekoje, ne reikėtų vengti eksperimentų ir įvairesnių modelių.

Vestuvinės suknelės nuoma ir pirkimas

Nuotakos ieškančios vestuvinės suknelės nuolatos svyruoja tarp dviejų pasirinkimų: suknelę nuomotis ar pirkti. Jeigu norite suknelę turėti jau dabar ir nenorite, jog iki vestuvių ją dėvėtų kita nuotaka, turėtumėte suknelę pirkti. Taip po savo vestuvių šventės galėsite ją tiesiog mėginti perparduoti kitai nuotakai. Jeigu vestuvinės suknelės pirkti nenorite, siūlome pasinaudoti suknelės nuomos paslauga. Išsinuomavus suknelę nereikės užsiimti jos pardavinėjimu ir nereikės laikyti spintoje metai iš metų. Taip pat vestuvinės suknelės nuoma yra pigesnė paslauga nei jos pirkimas, todėl šiuo atveju dar ir sutaupysite.

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių pagal figūros tipą: KONTAKTAI