vestuvine sukneleKiekvienai nuotakai svarbu vestuvių dieną atrodyti puikiai. Taip puikiai, kad visi netektų žado. Tačiau, ką daryti, jei figūra nėra tobula? Šis klausimas, matyt, neduoda ramybės ne vienai nuotakai. Reikėtų pasirinkti tokią suknelę, kuri tiks Jūsų figūrai. Įvertinkite savo figūros privalumus bei trūkumus, ir pagal tai pasirinkite Jums patinkančią suknelę.

Kriaušės formos figūra

Jei Jūsų krūtinė nedidelė, pečiai siauri, liemuo  lieknas, o klubai platūs, Jūsų figūra – kriaušės tipo. Tokios figūros atstovėms labiausiai tinka įliemenuotos suknelės, platėjančios nuo liemens (A formos). Taip pat patartina rinktis suknelę, kurios viršutinė dalis puošta įvairiais raukiniais, siuvinėjamais – dėmesys nukreipiamas nuo apatinės dalies į viršutinę, todėl klubai neatrodys tokie platūs.

Apvalios kūno formos

Rinkitės suknelę, platėjančią nuo krūtinės – optiškai atrodysite lieknesnė. Nesirinkite per daug laisvos suknelės, nes ji tiesiog negražiai kabos.

Obuolio formos figūra

Jei  Jūsų pečiai platūs, krūtinė didelė, klubai apvalūs, o liemens linija – neryški, Jūsų figūra obuolio formos. Venkite įliemenuotų suknelių, tačiau Jums puikiai tiks lengvai platėjančios suknelės su V formos iškirpte.

Didelė krūtinė

Matyt, mažiausiai norite dar labiau išryškinti krūtinę. Jums tiks suknelės apvalia iškirpte, tačiau venkite blizgios medžiagos bei suknelių, kurių viršus dekoruotas nėriniais ar raukiniais – tai optiškai dar labiau padidins krūtinę.

Nedidelė krūtinė

Pirmiausia, ką galite padaryti, tai išsirinkti tinkamą apatinį trikotažą. Šiandien tai nėra didelė problema: rinkitės liemenėlę su porolonu ir pakeliančią krūtinę. Renkantis vestuvinę suknelę, atkreipkite dėmesį, kad jos viršutinė dalis būtų puošta raukiniais. Tai optiškai padidins krūtinę.

Didelis ūgis

Venkite suknelių prailgintu liemeniu – atrodysite dar aukštesnė. Tinkamiausias variantas – suknelė su ilgu šleifu.

Mažas ūgis

Priešingai nei aukštaūgėms, Jums puikiai tiks suknelės prailgintu liemeniu. Venkite daugiasluoksnių, „apkrautų“ suknelių, su jomis  atrodysite dar žemesnė.

Smėlio laikrodžio figūra

Jei Jūsų krūtinė bei klubai labai panašios apimties, o liemens linija ryški, Jūsų figūros tipas smėlio laikrodžio. Šio figūros tipo atstovėms tinka viskas, tačiau visų svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad suknelė pabrėžtų privalumus. Jums puikiai tiks aptemptos, „undinėlės“ tipo suknelės.

 

Pin It on Pinterest

Share This