Suknelių nuomos salonas Vilniuje

PŪSTOS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Princesės stiliaus vestuvinė suknelė jau seniai yra laikoma klasika. Papuoštas siauras liemuo kartu su puošniu sijonu – tai būtent tos sudėtinės dalys, kurios gali paversti bet kurią merginą princese. Pūstos vestuvinės suknelės – labiausiai paplitusios ir populiarios šiuo metu.

Su pūsta suknele bet kuri nuotaka atrodys taip, lyg būtų iš stebuklingos pasakos!

Kam tinka pūstos suknelės?

Kad neapsiriktumėte pasirenkant, reikėtų pasitarti su salono konsultantu arba pasinaudoti tokiomis rekomendacijomis:

  • Pūsta apačia vizualiai daro merginą žemesne, todėl tokios suknelės labai tinka santykinai aukštoms nuotakoms;
  • Tikra stebuklinga lazdele tokia suknelė bus turinčioms plačius klubus, nes korsetas pabrėž krūtinę ir taliją, o sijonas paslėps figūros netobulumus;
  • Pilnesnėms merginoms geriau atsisakyti pūstų vestuvinių suknelių, nes jos prideda nereikalingą apimtį.

Suknelių tipai

Yra daug tokių suknelių modelių ir fasonų. Apžvelgsime kai kuriuos iš jų:

  • Balinės suknelės su lankais – ypač klasikinis variantas, susidedantis iš standaus korseto ir daugiasluoksnio sijono. Papildoma apimtis pasiekima krinolino dėka.
  • A silueto suknelė – ypač puošnus ir įdomus sprendimas, pagrindinis skirtumas, kuriuo skiriasi nuo baliaus stiliaus suknelės – lankų nebuvimas. Lengvas perėjimas nuo viršaus į apačią, bet ir čia sijonas pakankamai pūstas. Bendrai paėmus, tai ypač išlaikyti modeliai be bereikalingų detalių.
  • Patrumpinti pūsti modeliai – puikus variantas jaunoms ir veržlioms nuotakoms.
  • Tutu sijonai – tai ypač ekstravagantiškas pūstų vestuvinių suknelių variantas, kurį gali sau leisti toli gražu ne kiekviena nuotaka.

Salonas „SANTA“ – stilingų nuotakų pasirinkimas!

Kuomet sprendimas dėl vestuvių priimtas, pats laikas pradėti rinktis suknelę. Mūsų salono konsultantai padės Jums rasti tinkančią suknelę, kuri pavers Jus tikra karaliene.

Čia Jūs rasite įvairių dydžių, fasonų ir spalvų pūstas vestuvines sukneles. Skambinkite telefonais +37067135775, +37052622257 ir ateikite!

 

Susisiekite su mumis dėl pūstų vestuvinių suknelių: KONTAKTAI