Suknelių nuomos salonas Vilniuje

KLASIKINĖS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Nežiūrint į tai, kad dabar daugelis geidžia originalumo ir unikalumo, klasikinės vestuvinės suknelės niekada neišeina iš mados. Nors kiekvienais metais madų namai siūlo naujus įdomius sprendimus, klasika visada lieka vienu iš pagrindinių orientyrų vestuvinės mados pasaulyje. Juk vestuvės – tai įvykis, kuriame nuotaka nori jaustis karaliene. Ir tik atitinkamas drabužis gali įgyvendinti jos svajones realybėje.

Klasika: kokia ji?

Tradiciškai klasikine vestuvine suknele laikoma sniego baltumo suknelė su prabangiu sijonu, simbolizuojanti nuotakos įvaizdžio tyrumą. Bet mažai kas žino, kad tokios klasikos interpretacijos pradininkė buvo Anglijos karalienė Viktorija. 1840 m. ji prie altoriaus ėjo būtent su balta suknele. Iki tol nuotakų kostiumai galėjo būti pačių įvairiausių spalvų, kurios atspindėjo merginos statusą visuomenėje. Be to, tais laikais vilkėti suknelę tik vestuvių dieną buvo laikoma nepraktiška, todėl santuokinis drabužis po to buvo nešiojamas kaip kasdienis drabužis.

Ilgis iki grindų – tai dar vienas privalomas klasikinių vestuvinių suknelių elementas. Dar Coco Chanel stengėsi įtikinti nuotakas, kad trumpa suknelė per vestuves – tai normalu. Bet iki šių laikų daugelis merginų teikia pirmenybę maksi ilgiui.

7 jaunosios klasikinės suknelės požymiai:

Be jau aukščiau aprašytų spalvų ir sijonų ilgių klasikai būdingi ir kiti bruožai. Svarbiausi tarp jų yra:

  • Puošnus sijonas pereinantis į ilgą šleifą;
  • Krinolino buvimas (pasijonis su 5-7 lankais);
  • „Klasikiniai“ aksesuarai (pirštinaitės, tiara);
  • Gražus korsetas arba standi viršutinė suknelės dalis;
  • Sijono linija klasikoje prasideda ten, kur baigiasi talija, kas vykusiai pabrėžia nuotakos figūrą;
  • Reikalavimų dekolte linijai tokiose suknelėse nėra ir ji gali būti bet kokia;
  • Populiariausi audiniai panašiuose modeliuose yra tiulis, organza ir atlasas.

Klasikinės vestuvinės suknelės iš salono „SANTA“

Norite būti tikra princese savo vestuvėse? Tada įgyvendinkime Jūsų norą kartu! Skambinkite ir užsirašykite pas mus telefonais +37067135775, +37052622257

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“ siūlo nuotakoms didelį klasikinių ir originalių suknelių modelių pasirinkimą, įdomius aksesuarus ir gražius batelius. Pas mus visada yra iš ko pasirinkti!

 

Susisiekite su mumis dėl klasikinių vestuvinių suknelių: KONTAKTAI