Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ISPANIŠKOS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Lietuvių nuotakos prideramai įvertino ispaniškas vestuvines sukneles PRONOVIAS. Jos suderina savyje viską, ko paprastai laukiama iš šių šventinių drabužių. Šio prekių ženklo kolekcijos išsiskiria dideliu įvairumu. Bet kuri mergina gali pasirinkti sau vestuvinę suknelę, kuri vienu metu bus šventinė, prabangi, stilinga ir gundanti.

Norite būti prašmatnia nuotaka? O gal norite nustebinti svečius neįprastu įvaizdžiu? Bet kuriuo atveju, PRONOVIAS suknelių variantai suteiks Jums galimybę padaryti įspūdį!

Suknelė iš Europos – šiuolaikinės nuotakos pasirinkimas

Ne visos merginos turi galimybę keliauti svetur, kur galėtų įsigyti savo svajonių suknelę. Bet to ir nereikia, juk šiandien puikų vestuvinį drabužį galima rasti salone. Žinoma, tai pareikalaus nemažai laiko ir jėgų, bet rezultatas bus to vertas! Ypatingą paklausą tarp nuotakų turi europoje siūtos suknelės. Jos yra kokybiškos ir stilingos, todėl toks pasirinkimas visiškai suprantamas. Be to, visoms europinėms kolekcijoms būdingas didelis modelių asortimentas, tarp kurių galima rasti romantiškų, jautrių, taip pat ir ekstravagantiškų drabužių.

PRONOVIAS – tai puikus variantas visoms nuotakoms. Dizainerių suknelės iš Ispanijos leis nuotakoms tapti tikromis princesėmis. Kuo patrauklūs šie modeliai?

  • Tradicijų ir originalumo derinys. Tokios suknelės idealiai tinka merginoms, kurios nori truputį paįvairinti tradicinį nuotakos įvaizdį. Švelni, lengva ir stebuklinga, kiekviena iš jų turi savitą patrauklumą, kuris pavers nuotaką nepakartojama.
  • Didelis A silueto suknelių modelių pasirinkimas. Tarp ispanų gamintojo kolekcijų atsiras modelių ir romantiškai princesei, ir stilingoms ponioms, ir avangardo mėgėjoms.
  • „Undinės“ silueto suknelė patiks toms, kurios myli eleganciją ir prabangą. Šie jautrūs modeliai pavers nuotaką trapia statulėle.
  • Ispaniškų vestuvinių suknelių viršutinės dalies įvairovė pribloškia vaizduotę. Ypač išsiskiriančiai atrodo atviri variantai, kurie turi neįprastą formą: tiesūs, širdies formos, U-vaizdo, dekoruoti kristalais, akmenimis ir karoliukais.
  • Turtingas dekoras. Ant PRONOVIAS suknelių modelių galima pamatyti ir nėrinius, ir kristalus, ir karoliukus, ir blizgučius, ir išsiuvinėjimus, ir aplikacijas, ir ornamentus.

Ispaniškos vestuvinės suknelės iš salono „SANTA“

Mūsų vestuvinių suknelių salonas siūlo daugybę suknelių modelių. Vestuvinės suknelės iš Ispanijos, kurias mes siūlome nuotakoms, – tai kiekvienos merginos svajonė. Jos leis Jums sukurti nepamirštamą princesės iš pasakos įvaizdį.

Mes rūpinamės tuo, kad kiekviena nuotaka būtų nepakartojama šią svarbią jai dieną. Konsultantai padės Jums išsirinkti labiausiai tinkančią suknelę ir aksesuarus bei lydės Jus visuose pasiruošimo vestuvėms etapuose.

Džiaugiamės galėdami Jums padėti! Skambinkite telefonais +37067135775, +37052622257

 

Susisiekite su mumis dėl ispaniško stiliaus vestuvinių suknelių: KONTAKTAI