Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS SU RANKOVĖMIS

Vestuvinė suknelė Kate Middleton ir Princo Viljamo vestuvėse vasarą sukėlė tikrą furorą vestuvinės mados pasaulyje. Nuotaka savo pasirinkime sustojo ties klasikine angliška suknele su ilgomis nėriniuotomis rankovėmis ir iš karto pavertė šį modelį tikros moteriškos elegancijos simboliu.

Vestuvinės suknelės su rankovėmis buvo paplitusios dar Vėlyvaisiais Viduramžiais, kuomet uždengtos rankos simbolizavo jaunosios kuklumą ir pabrėžė jos moteriškumą bei gracingumą.

Vestuvinių suknelių su rankovėmis ypatumai:

  • Kaip elegancijos pavyzdys, šio fasono šventinis silualetas dažniausiai yra siuvamas naudojant nėrinius, kurie suteikia suknelei lengvumo ir šviežumo.
  • Neretai sutinkami suknelių variantai su rankovėmis iš permatomo audinio ir papuošti aplikacijomis. Kai kada tokiais atvejais minimizuojamas suknelės sijono dekoras tam, kad maksimaliai pritraukti dėmesį prie veido ir dekolte srities.
  • Rankovės ilgis gali būti įvairus, tačiau labiausiai populiarus yra ¾ rankovės variantas, kuris leidžia aplinkiniams pamatyti vieną iš grakščiausių moters kūno dalių – riešus.

Kam tiks suknelės su rankovėmis?

Aukštos kokybės vestuvinių suknelių modeliai su rankovėmis, pasiūtomis iš tankaus audinio XX a. 30-ųjų metų dvasia – tai puikus variantas vestuvinėms iškilmėms retro stiliumi.

Originaliai atrodys ir trumpos suknelės be iškirptės ir su ilgomis rankovėmis.

¾ ilgio rankovės – tai išeitis iš situacijos su pilnomis rankomis, o trumpos pūstinės rankovės tiks jaunosioms su siaurais ir nuolaidžiais pečiais.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“, sėkmingai dirbantis jauniesiems nuo 2008 metų, siūlo pagalbą jaunosioms renkantis suknelę santuokos ceremonijai. Vestuvinės suknelės su rankovėmis pateiktos pačiomis įvairiausiomis variacijomis, o mūsų konsultantai padės dailiosios lyties atstovėms pasirinkti labiausiai tinkantį modelį.

Norite gauti konsultaciją? Skambinkite! +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių su rankovėmis: KONTAKTAI