Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS PER VIENĄ PETĮ

Noras būti nepaprastai vestuvių dieną nepaliaujamai persekioja kiekvieną nuotaką, kuri ruošiasi ceremonijai. Jeigu Jūs norite santuokos dieną atrodyti kaip viena iš Graikijos deivių, išlipusių iš Olimpo, atkreipkite dėmesį į vestuvines sukneles per vieną petį. Elegantiško sukirpimo suknelės su lengvai moters kūno išlinkius apimančiomis bangomis tinka bet kokiai figūrai.

Prabangi elegancija – grakščiai nuotakai

Vestuvinės suknelės per vieną petį ypač gerai pabrėžia dailiosios lyties atstovių moteriškumą ir trapumą, verčiančios aplinkinius palydėti susižavėjusias žvilgsniais. Pagrindinis tokio drabužio privalumas – dėmesio akcentavimas į nuotakos pečių ir kaklo linijas.  Modelio asimetrija suteikia suknelei ypatingą originalumą: didelė išpildymų įvairovė, dekolte su įvairaus pločio juosta leidžia įvairios kompleksijos nuotakoms pasirinkti idealų variantą.

Suknelės dažniausiai turi du sukirpimo variantus:

  • Su tiesia apačia;
  • Su platėjančia žemyn apačia.

Kam tinka vestuvinės suknelės per vieną petį ?

Šis suknelės fasonas tinka bet kokio kūno sudėjimo dailiosios lyties atstovėms. Toks vestuvinis siualetas tai idealus variantas jaunosioms su pilnomis apimtimis: drabužio asimetrinės linijos vizualiai padarys figūrą daug grakštesnę ir gracingesnę. O merginos , išsiskiriančios liesumu, galės pabrėžti savo silueto gracingumą, koketiškai apnuoginant vieną petį.

Jeigu renkantis santuokos ceremonijos siluetą Jūs linkstate prie vestuvinių suknelių per vieną petį, tai reikia atsiminti, kad toks modelis nereikalauja gremėzdiškų aksesuarų. Harmoningai atrodys asimetrinė šukuosena ir prabangūs auskarai.

SANTA – visoms būsimoms nuotakoms!

Salonas „SANTA“ kviečia nuotakas rinktis elegantiškas vestuvines sukneles per vieną petį ir dailius aksesuarus prie jų! Didelė žinomų dizainerių originalių ir klasikinių suknelių kolekcija laukia Jūsų mūsų salone.

Jūsų paslaugoms – mūsų darbuotojų kvalifikuotos konsultacijos. Savo klausimus galite užduoti telefonais: +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių per vieną petį: KONTAKTAI

 

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.