Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ŠAMPANO SPALVOS PROGINĖS SUKNELĖS

Šampano spalvos proginės suknelės yra puikus pasirinkimas įvairaus pobūdžio šventėms. Tai gan iškilminga, šventiška bei elegantiška spalva. Šampaninės spalvos suknelė bus puikus pasirinkimas krikštynoms, jubiliejui, raudonojo kilimo renginiui ar kitam iškilmingam vakarui. Šios spalvos suknelę galite dėvėti beveik bet kokiame renginyje ar šventėje, jeigu nėra įvardytas aprangos kodas. Žodį beveik paminėjome, todėl, jog nerekomenduojame šampaninės spalvos suknelės dėvėti vestuvėse, jeigu nesate nuotaka arba pamergė, kurios pagal nuotakos pageidavimus vilki būtent šios spalvos sukneles.  Šampano spalva eina greta tokių kaip dramblio kaulo spalva, kreminė ar kūno spalva. O šios spalvos labiau yra priskiriamos vestuvėms.

Šampaninė suknelė – puikus pasirinkimas nuotakoms

Sniego baltumo suknelės jau nėra tokios populiarios, todėl vietoj visiškai baltos vestuvinės suknelės dažnai yra pasirenkamos kreminės, pudrinės, švelniai rožinės, dramblio kaulo ar būtent šampano spalvos suknelės. Prie šampaninių vestuvinių suknelių nuotakos derina ir panašių atspalvių batelius.

Tiek ir šampano spalvos proginės, tiek ir vestuvinės suknelės yra gana populiarus pasirinkimas moterų tarpe. Ši spalva yra gana universali ir prie jos lengva derinti kitas spalvas bei atspalvius. Tai elegantiška ir labai moteriška spalva, todėl neabejotinai kiekviename renginyje atrodysite tarsi dama. Vestuvėms nuotakos dažniausiai renkasi ilgas šampano spalvos sukneles, kitoms šventėms – dažnas pasirinkimas trumpos proginės suknelės, suknelės žemiau kelių ar dviejų dalių kostiumėliai.

Apsvarstykite vestuvinės suknelės nuomą

Šampano spalvos proginės suknelės dažnai yra pasirenkamos iškilmingoms šventėms, todėl, jeigu tai pakankamai puošni suknelė, antrą kartą jos galite ir nebe užsidėti. Dėl šios priežasties siūlytume rinktis suknelės nuomos paslaugą. Taip galėsite išsirinkti išties efektingą suknelę ir nereikės galvoti kur ją apsivilkti antrą kartą. Merginos taip pat dažnai sukneles nuomojasi, jeigu tai pamergėms skirtos ar teminės proginės suknelės. Vis tik, jeigu suknelių nuoma jūsų nedomina, ją galite ir nusipirkti. Pirkdamos bet kokią proginę suknelę pagalvokite ar turėsite kur ją vilkėti antrą kartą. Taip pat ieškokite kuo universalesnio modelio, kuris tiktų ne tik vestuvėms, tačiau ir mažiau svarbioms šventėms. Jeigu nuspręsite pirkti suknelę internetu pasitikslinkite dėl dydžių, bei gražinimo politikos.

Susisiekite su mumis dėl šampano spalvos proginių suknelių: KONTAKTAI