Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Vakarinių suknelių nuoma, pardavimas

Vakarinės suknelės dažniausiai yra universalios ir tai yra vienas didžiausių šios kategorijos suknelių privalumų. Tai reiškia, kad tam tikrą vakarinės suknelės modelį Jūs galite dėvėti ir vestuvėse būdama pamerge, ir išleistuvių vakarą ar oficialiame vakarėlyje, iškilmingame renginyje. Kartais šiuolaikinės nuotakos, pavargusios nuo susiformavusių standartų, kad nuotakos vestuvinė suknelė turi būti būtinai balta, vestuvėms drąsiai renkasi ne tradicinę baltą, o elegantišką vakarinę suknelę.

Renkantis vakarinę suknelę reikėtų atkreipti dėmesį į kelis elementus

Visų pirma vakarinė suknelė Jums turėtų tikti. Skamba galbūt ir keistai, kadangi šis aspektas kaip ir savaime suprantamas, tačiau daugybė merginų ir moterų mėgsta pasirinkti ne savo dydžio vakarinę suknelę. Vienos mėgsta pasirinkti per siauras, per trumpas ir per daug atviras vakarines sukneles, kitos – per laisvas ar per plačias. Rinkitės savo dydžio vakarinę suknelę. Jeigu pasirinkta suknelė ant Jūsų kūno atrodo negražiai, pabandykite pakeisti vakarinės suknelės modelį, bet ne dydį.

Kitas svarbus elementas yra tas, jog vakarinę suknelę turėtumėte rinktis atsižvelgiant į renginio tipą ir aplinką. O tiksliau į vietą kur jis vyks. Jeigu tai iškilmingas renginys, ceremonija, premjera ar pan., vakarinė suknelė turėtų būti kuklesnė, labiau iškilminga ir elegantiška. Jeigu tai vestuvių šventė, išleistuvės ar jubiliejus, vakarinė suknelė gali būti ir drąsesnė. Ryškesnių spalvų, šiek tiek atviresnė ar išskirtinio dizaino. Tiesiog pasistenkite pasirinkti jums tinkančią ir elegantišką vakarinę suknelę.\

Apsvarstykite suknelių nuomą

Tam, kad kiekvieną kartą gavus pakvietimą į renginį ar atsiradus tam tikrai progai, nereikėtų pirkti vakarinės suknelės, geriausia išeitis yra vakarinių suknelių nuoma. Kokybiškos, garsių prekinių ženklų vakarinės suknelės gali kainuoti pakankamai brangiai, todėl kiekvieną kartą pirkti vis naują vakarinę suknelę gali tapti tikra prabanga. Tačiau šiuo atveju vakarinių suknelių nuoma išsprendžia visas problemas. Už gerokai mažesnę kainą, kiekvieną kartą jūs galite dėvėti vis kitas prabangias, garsių dizainerių vakarines sukneles. Be to vakarinių suknelių nuomos paslauga padės išvengti nereikalingo suknelių kaupimo spintoje. Tačiau, suknelių pardavimo paslauga išlieka lygiai tokia pat populiari kaip ir anksčiau. Suknelių pardavimas populiarus yra todėl, kad daugybė moterų suknelę norėti tik sau. Nenori, jog suknelė iki šventės būtų kažkam nuomojama arba dažnai užsisako vakarinę suknelę iš katalogo, taip siekdamos gauti vienetinę suknelę tiesiai iš gamintojo. Be vakarinių suknelių nuomos ir pardavimo, santa salonas teikia ir individualaus siuvimo paslaugą, todėl jeigu niekur nerandate trokštamos vakarinės suknelės, ją galite tiesiog pasisiūti.

Nepamirškite aksesuarų

Aksesuarai padės užbaigti jūsų įvaizdį ir suteiks papildomo žavesio. Prie vakarinės suknelės galite derinti aukštakulnius batelius, rankinę, šalį, skraistę, pirštines, skrybėlaitę ar papuošalus. Jeigu vakarinė suknelė pakankamai ryški ir ištaiginga, apsiribokite minimaliu aksesuaru kiekiu. Nesirinkite blizgių papuošalų ar įmantrios rankinės. Užteks klasikinių batelių ir kuklios delninės. Kuriant vakarinį įvaizdį reikia išlaikyti balansą. Jeigu jūsų vakarinė suknelė ekspresyvi, aksesuarus rinkitės minimalistinius. Jeigu suknelė kuklesnės ir subtili, galite prie jos derinti ryškesnius batelius ar labiau žėrinčius papuošalus. Esant vėsioms oro sąlygoms prie vakarinės suknelės derinkite kailinukus, skraistę ar šalį.

Ieškančios vakarinės suknelės Vilniuje, turėtų nepraeiti pro SANTA saloną. Čia rasite prabangių, aukščiausios kokybės, originalių vakarinių suknelių. Tokie prekiniai ženklai kaip Pronovias, Daria Karlozi ar Tarik Ediz yra pažįstami ne vienai moteriai ir puošia garsiausias pasaulio damas. Profesionalios stilistės pasirūpins, kad išsirinktumėte tokią vakarinę suknelę, kuri geriausiai tiks jūsų figūrai, geriausiai derės prie aplinkos, kurioje vyks šventė ir atitiks vakarėlio ar ceremonijos priimtiną aprangos kodą. Ieškančios ilgos, midi ar trumpos vakarinės suknelės pas mus tikrai tokią ras. Galbūt ieškote baltos, juodos, blizgančios ar seksualios vakarinės suknelės? Mūsų salono stilistės jums pasiūlys labiausiai jums tinkantį variantą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės ir sužinokite daugiau naujienų spauskite čia