Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Begur suknelė

Begur suknelė Pronovias Fiesta. Tai klasikinio dizaino kokteilinė suknelė iš mikado šilko ir tiulio, kuri spinduliuoja jaunyste ir šviežumu. Suknelė ties liemeniu siaurėja, o iškirptė elegantiškai pasivijusi aplink kaklą. Išskirtinumo ir spindesio suteikia tiulio ir karoliukų gėlių dekoracijos aplink kaklą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.