Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ALYVINĖS PROGINĖS SUKNELĖS

Alyvinės proginės suknelės yra gan mėgstamas, tačiau ne itin dažnas moterų pasirinkimas. Tai ne juodos spalvos suknelės, prie kurių viskas puikiai dera ir kurias galima dėvėti praktiškai bet kokiame renginyje ar šventėje. Nors tiesa, alyvinės arba kitaip violetinės spalvos sukneles lygiai taip pat galima dėvėti įvairiuose renginiuose, kadangi tai gan prabangi ir elegantiška spalva. Tiesiog reikėtų nepamiršti, jog šios spalvos drabužius tarpusavyje reikėtų derinti tik su atitinkamomis spalvomis.

Su kuo derinti alyvinę proginę suknelę?

Alyvinė arba kitaip violetinė, lygiai taip pat kaip ir kitos spalvos turi daugybę atspalvių. Ji gali būti šviesi ar tamsi, švelnesnė ar ryški ir drąsi. Todėl pirmiausia reikėtų įvertinti kokia yra jūsų violetinė suknelė iš tiesų? Jeigu jūsų suknelė yra ne itin tamsi alyvinė derinkite ją su oranžine, rožine, tamsiai violetine, pilka geltona ar baltomis spalvomis. Jeigu jūsų turima suknelė yra tamsiai violetinė derinkite su auksine, šviesiai geltona, pilka, turkio, žalios mėtos spalva ar šviesiai oranžine. Alyvinė spalva yra gan reikli, todėl reikia tikrinti kuri spalva geriausiai jai padeda išryškėti, išsiskirti bei atskleisti gražiausius savo atspalvius.

Kada rinktis alyvinę proginę suknelę?

Tamsiai violetinė proginė suknelė puikiai tiks vakaro renginiams, kurie reikalauja daugiau elegancijos ir prabangos. Dienos metu labiau norisi šviesių spalvų, todėl jeigu keliaujate į renginį, vakarėlį ar šventę dienos metu, galite rinkti šviesiai violetinę suknelę. Taip pabrėšite gyvybingumą ir lengvumą. Kalbant apie šventės pobūdį, vestuvėms ir krikštynoms, patartumėme rinktis taip pat šviesiai violetinę suknelę, kadangi tai ypatingos šventės, kurias norime spalvinti tik šviesiomis spalvomis. Na, o raudonojo kilimo renginiams, vakarėliams ar jubiliejams drąsiai galite rinkti ir tamsesnę, ryškią bei išraiškingą tamsią violetinę suknelę.

Nuomotis ar pirkti?

Renkantis proginę suknelę salone jūs visuomet turite keletą galimybių kaip tą suknelę įsigyti. Galite ją arba išsinuomoti, arba nusipirkti. Jeigu jaučiate ir žinote, jog suknelės antrą kartą nebe užsidėsite – rinkitės nuomos paslaugą. Jeigu suknelės modelis universalus – pirkimas taip pat gali būti gera idėja. Proginės suknelės nuomos paslauga taip pat rekomenduojama ir tuomet, jeigu tai pamergės ar teminė proginė suknelė, kurios antrą kartą taip pat tikriausiai neužsidėsite. Tačiau vis tik, jeigu suknelę ketinate pirkti, galite ją įsigyti nebūtinai salone, tam tiks ir fizinės parduotuvės. Tiesiog ieškokite tokios suknelės, kurią galėtumėte vilkėti ir antrą, ir trečią kartą, jog nereikėtų jos tiesiog laikyti spintoje.

Susisiekite su mumis dėl alyvinės spalvos proginių suknelių: KONTAKTAI