Suknelių nuomos salonas Vilniuje

RETRO STILIAUS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Retro stiliaus vestuvinės suknelės atspindi maždaug 1950-uosius metus ir praėjusio šimtmečio madą bei stilių. Tai laikotarpis, kuomet moterys puošėsi vintažinio, vadinamojo vintage, stiliaus įliemenuotomis, pūstomis ar pieštuko formos suknelėmis bei sijonais iki kelių, liemenį paryškindavo dirželiais ar kitomis detalėmis. Šis laikotarpis prisimenamas kaip moteriškumo ir išskirtinio žavesio laikas. Vintažinis stilius tai ryškus ir drąsus būdas išreikšti kitokį stiliaus pojūtį, savitą stilių ir kūrybingumą. Todėl ir šiais laikais moterys siekiančios atrodyti išskirtinai renkasi ir retro stiliaus vestuvines sukneles, ir šio stiliaus progines sukneles.

Kuo išsiskiria retro stiliaus vestuvinė suknelė?

Retro stiliaus vestuvinės suknelės išsiskiria savo ilgiu bei stiliumi. Tai visiškai kitokio dizaino, išskirtiniai modeliai. Vienas pagrindinių elementų, kurių dėka galime suvokti, jog tai vintažinio stiliaus vestuvinė suknelė – jos ilgis. Vestuvinės retro stiliaus suknelės dažniausiai būna žemiau kelių. Viršuje įliemenuotos, ties juosmeniu paryškintos dirželiu, kaspinėliu, juosta ar kitokiu elementu, o nuo juosmens išplatėja. Kalbant apie bendrą nuotakos įvaizdį, sekant retro temą, vestuvinę suknelę galima puošti ryškiomis detalėmis, avėti ryškiaspalvius batelius. Suknelė nebūtinai turi būti balta, puikiai tiks ir šampano, kreminės ar dramblio kaulo spalvos modelis. Trumpai tariant – nuotaka turi būti ryški ir žaisminga.

Pamergių retro stiliaus suknelės

Jeigu jau pasirinkote retro temą, nuotakos dažnai pasirūpina, jog ir pamergės dėvėtų retro stiliaus progines pamergių sukneles. Proginės vintažinio stiliaus suknelės dažnai būna ryškių spalvų, dekoruotos įvairiais raštais, dažniausiai burbuliukais ar gėlėmis. Proginių retro suknelių stilius išlieka panašus, įliemenuota viršutinė dalis ir pūsta apačia pabrėžiant liemenį.

Vestuvinę retro stiliaus suknelę rasti gali būti kiek sudėtinga. Jeigu ieškote suknelės proginių drabužių parduotuvėje ar salone, pirmiausia pasidomėkite ar jie turi ką pasiūlyti šia tema. Jeigu vintažinio stiliaus vestuvinių suknelių nerandate, pabandykite pasižvalgyti internete. Galbūt pavyks rasti tokią suknelę internetinėse užsienio parduotuvėse. Jeigu suknelės internetu siųstis nenorite, puikus variantas – individualus suknelės siuvimas. Tokiu atveju jums bus sukurta tobulai jūsų idėją atitinkanti suknelė. Jeigu suknelę radote, tačiau pirkti jos nenorite, rinkitės suknelės nuomą. Vestuvinės suknelės nuoma yra viena populiariausių paslaugų, todėl salono stilistės padės išsinuomoti geriausiai jums tinkančią vestuvinę suknelę, kurios nereikės laikyti spintoje ir taip suteiksite galimybę ją dėvėti kitai vintažinei nuotakai.

Susisiekite su mumis dėl retro stiliaus vestuvinių suknelių: KONTAKTAI