Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖ SUKNELĖ ATVIRA NUGARA

Kiekviena mergina, besiruošianti ištekėti, svajoja apie patį prabangiausią vestuvinį drabužį. Tinkančios suknelės pasirinkimas – tai ne pats paprasčiausias uždavinys, ypač nuotakai, kuri nori būti nepakartojama ir originali. Norite per vestuves sukelti tikrą furorą? Būkite drąsi –  santuokos ceremonijoje pasirodykite su gražia suknele su atvira nugara!

Vestuvinės suknelės su atvira nugara pirmiausiai pasirodė XX amžiaus pradžioje ir tapo vakarinės mados tęsiniu. Pirmais suknelių su atvira nugara modeliais apsirengė dainininkės ir aktorės, kurios galėjo leisti sau būti išsilaisvinusiomis ir įžūliomis. Bet palaipsniui tokios suknelės atėjo į vestuvinę madą, ir šiai dienai dizaineriai nekintamai savo kolekcijose pateikia begalines variacijas vestuvinių siluetų su atvira nugara tema.

Vestuvinių suknelių su atvira nugara modeliai

Nereikia pamiršti, kad toks modelis – pakankamai drąsus vestuvinio silueto variantas, todėl jaunoji turi turėti patrauklią figūrą ir gražią odą. Be to, ne visos variacijos gali būti tinkamos tuo ar kitu atveju, todėl drabužį reikia rinktis protingai.

Šiuo metu yra skiriamos 3 suknelių kategorijos:

  • Ilgos su giliomis iškirptėmis;
  • Trumpos su iškirptėmis;
  • Suknelės su suvarstymais, nėriniais, drapiruote.

Jeigu pirmos dvi kategorijos tinka nuotakoms, nesidrovinčioms pasirodyti nuodėmingomis gundytojomis, tai paskutinės kategorijos drabužiai, kurie vienu metu atrodo prabangiai ir nekaltai, tiks kuklioms merginoms ir bet kokiose iškilmėse.

Vestuvinės suknelės su atvira nugara gali turėti įvairios formos iškirptę: asimetrinę, trapecinę, stačiakampę, trikapę, ovalinę, rombo, lašo arba širdies formos ir kt. Dekoratyviniais elementais gali būti suvarstymai, nėriniai, siuvinėjimas, kristalai ir t.t. Didelį populiarumą turi suknelių modeliai su permatomis iškirptėmis arba elementais iš nėrinių, kurie leidžia jaunajai atrodyti kartu ir kukliai, ir originaliai. Jaunosios su vestuvinėmis suknelėmis su atvira nugara esant reikalui gali uždengti pečius su pelerina ar bolero.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“ – Jūs spindėsite savo vestuvėse!

Vestuvinių drabužių salonas „SANTA“ nuo 2008 metų padeda jauniesiems išsirinkti idealius drabužius iškilmingam ir svarbiam jų gyvenime įvykiui.

Mūsų salono kolekcijose pateikti patys skirtingiausi vestuvinių suknelių nuostabioms damoms modeliai: klasikinės, originalios, elegantiškos. Jūs galite atvažiuoti pas mus prisimatuoti suknelės su atvira nugara. Mūsų stilistai padės pasirinkti aksesuarus vestuviniam siluetui ir duos naudingas rekomendacijas.

Skambinkite! +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių atvira nugara: KONTAKTAI