Suknelių nuomos salonas Vilniuje

DIDELIŲ DYDŽIŲ PROGINĖS SUKNELĖS

Didelių dydžių proginės suknelės gan dažnai tampa tikru galvos skausmu visoms moterims, nešiojančioms didesnį, nei įprastai aprangos dydį. Ne visi suknelių salonai ir parduotuvės gali pasiūlyti didelių dydžių proginių suknelių, ko pasekoje praranda dalį savo klienčių. Santa salone Vilniuje rasite įvairių, net ir didelių dydžių proginių suknelių, todėl visos tiek ir lieknos, žemos ar aukštos, tiek ir apkūnios, apvalesnių formų moterys ras savo proginę suknelę.

Šiais laikais didelių dydžių proginės suknelės tikrai nėra deficitas ir stambioms moterims skirtomis suknelėmis prekiauja išties ne viena parduotuvė ar suknelių salonas. Vis tik, jeigu esate stambesnio sudėjimo mergina ar moteris ir nerandate trokštamos proginės suknelės, visuomet galite pasižvalgyti internete ar tiesiog ją pasisiūti. Interneto platybėse rasite nesuskaičiuojamą kiekį parduotuvių iš viso pasaulio, kurios tikrai jums pasiūlys nuostabią didesnio dydžio proginę suknelę.

Jeigu proginės suknelės pirkti nenorite nei parduotuvėje, nei internetu, siūlome pasinaudoti proginės suknelės nuomos paslauga. Tokiu atveju kiekvienam renginiui galėsite nuomotis vis kitą proginę suknelę ir išvengsite suknelių kaupimo spintoje. Taip pat, jeigu proginę suknelę ketinate dėvėti tik vieną kartą, jos pirkti tiesiog neapsimoka. Taip sutaupysite šiek tiek pinigų ir suknelę išsinuomosite pigiau.

Kaip išsirinkti tobulą didesnio dydžio proginę suknelę?

Apkūnios moterys ir merginos renkantis proginę suknelę turėtų būti atsargios ir proginę suknelę rinktis atsižvelgiant į savo kūno linijas. Jeigu jūs esate išraiškingų apvalumų moteris, tikriausiai labiausiai išsiskiria viršutinė ir apatinė kūno dalys. Tokių kūno formų dažniausiai būna vadinamieji plus size tipo modeliai, kurie gali pasigirti įspūdinga krūtine ir išraiškingomis klubų linijomis. Tokių formų moterims patartina vengti stipriai krūtinę apnuoginančių ar klubus aptempiančių proginių suknelių modelių. Rinkitės proginę suknelę su platesne iškirpte pereinančia į rankoves, taip pat tiks proginės suknelės su standžiais korsetais ir lengvesniais, šiek tiek pūstais sijonais.

Jeigu išraiškingomis klubų linijomis ir įspūdinga krūtine pasigirti negalite, tačiau esate tiesiog apvalių kūno formų, tikriausiai jūsų figūra yra vadinamojo obuolio tipo. Tokiam kūno tipui būdingas pilnumas ne tik krūtinės ar klubų srityje, tačiau ir kitose kūno dalyse. Tikriausiai jūs turite didesnio dydžio krūtinę, platesnius klubus, tačiau liemuo nėra išryškintas, kaip plus size modelių. Tokiu atveju turėtumėte rinktis tokią proginę suknelę, kuri jūsų kūnui suteiktų formas. Privalumus pabrėžtų, o trūkumus paslėptų. Tam, kad pasiektumėte šį tikslą ieškokite standesnių formų, iliemenuotų suknelių, kurios atitinkamai suformuos jūsų kūną. Suknelės su korsetais čia taip pat bus geras pasirinkimas.

Suknelės ilgis

Renkantis didelių dydžių progines sukneles taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į suknelė ilgį. Nepatartina rinktis ypač trumpos proginės suknelės. Geriau rinktis suknelę sulig keliais arba žemiau jų. Ilgos, didelių dydžių proginės suknelės taip pat būtų puikus pasirinkimas. Tamsesnių spalvų proginės suknelės taip pat turi savybę maskuoti, o vertikalios linijos pailgins jūsų kūną.

Susisiekite su mumis dėl didelių dydžių proginių suknelių: KONTAKTAI