Suknelių nuomos salonas Vilniuje

DVIEJŲ DALIŲ PROGINĖS SUKNELĖS

Dviejų dalių proginės suknelės pastaruoju metu yra ypač populiarus pasirinkimas tarp moterų. Tai gan patogios, stilingos bei elegantiškos proginės suknelės, tinkančios daugeliui progų. Dviejų dalių proginė suknelė, kaip ir pats pavadinimas sako, susideda iš dviejų dalių. Tai gali būti sijonas ir bodis/glaustinukė, sijonas su pritvirtinta palaidine arba visiškai dviejų atskirų dalių proginė suknelė.

Kam tinka dviejų dalių proginė suknelė?

Visiškai atskiros, tarpusavyje nesujungtos proginės suknelės yra tokios, kurias sudaro sijonas ir trumpesnė palaidinė, apnuoginant juosmens sritį. Abi šios suknelės dalys tobulai dera tarpusavyje, o tokius suknelių modelius dažniausiai renkasi jaunos merginos. Kitus dviejų dalių suknelių modelius dažnai renkasi tiek jaunos merginos, tiek ir vyresnės moterys. Su tokia suknele ne tik jausitės patogiai, tačiau ir atrodysite stilingai. Jeigu jūsų dviejų dalių suknelę sudaro bodis ir sijonas, visuomet turite galimybę prie bodžio derinti ir ilgą, ir trumpą sijoną ir kaskart keisti savo įvaizdį.

Vestuvinės dviejų dalių suknelės – populiarus pasirinkimas

Vestuvinė dviejų dalių suknelė susidaro iš trumpos suknelės ir prisegamo sijono. Tai ypač praktiška suknelė, kadangi vakaro eigoje, nereikės keisti ilgos suknelės į trumpesnę su kuria būtų patogu. Taip pat ne reikės persirenginėti vestuviniam šokiui. Tokių tiek proginių, tiek vestuvinių dviejų dalių suknelių kainos yra panašios į įprastų suknelių kainas, tačiau ieškant būtent tokio modelio, pasiteiraukite ar jūsų nusižiūrėtas salonas ar parduotuvė galės pasiūlyti tokių modelių.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Dviejų dalių proginių suknelių dabar jau galima rasti daugelyje parduotuvių, tačiau, jeigu tokios suknelės pirkti nenorite, siūlome apsilankyti proginių suknelių salone ir pagalvoti apie suknelės nuomą. Proginių suknelių nuomos paslauga yra patogi, jeigu suknelės neketinate vilkėti dar kartą, taip pat tuo atveju, jeigu ieškote teminės ar pamergių suknelių ir, žinoma, suknelių nuoma visuomet pasiteisina tuo atveju, jeigu kiekvieną kartą norite vilkėti vis kitą suknelę, tačiau nenorite jų kaupti spintoje.

Susisiekite su mumis dėl dviejų dalių proginių suknelių: KONTAKTAI