Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS ANTRAI DIENAI

Vestuvinė suknelės, neabejotinai, yra vienas svarbiausių elementų vestuvių dieną. Ji visomis prasmėmis turi būti tobula, kadangi tikėtina, jog vestuvinę suknelę vilkėsite tik tą vienintelį kartą savo gyvenime. Todėl žinome, jog kiekviena nuotaka vestuvinės suknelės paieškoms skirs daug dėmesio. Tačiau ar pagalvojote apie vestuvinę suknelę antrai dienai? Jeigu jūsų vestuvių šventė tęsis dvi dienas, apie tai jūs privalote pagalvoti ir tuo pasirūpinti.

Kokia suknelė yra tinkama antrai vestuvių dienai?

Suknelė antrai vestuvių dienai nebūtinai privalo būti vestuvinė, tačiau daugybė nuotakų renkasi tokią suknelė, kuri bylotų apie tai, jog ji naujai iškepta nuotaka. Todėl antros dienos suknelė dažnai būna kuklesnė, tačiau išties panaši į vestuvinę. Jeigu nusprendėte, jog antrą vestuvių dieną norite atrodyti taip pat gražiai kaip ir pirmąją, siūlome rinktis vestuvinę ar šviesių spalvų proginę suknelę. Šiai dienai jau drąsiai galite rinktis patogesnę, trumpą ir nebūtinai baltą proginę suknelę. Nereikėtų savęs įpareigoti. Šią dieną leiskite sau pasimėgauti ir tiesiog atrodyti gražiai.

Toms, kurios nemato prasmės antrą dieną vilkėti vestuvinės, nors ir kuklesnės ar trumpos, suknelės siūlome rinktis dailią proginę suknelę, galbūt bodį/glaustinukę ir sijoną, galbūt palaidinę ar sijoną, ar net gi kombinezoną. Kadangi vienaip ar kitaip vestuvių šventė dar tęsiasi, pasinaudokite tuo ir pabrėžkite, jog jūs vis dar esate dėmesio centre ir vilkėkite puošnią, šviesių spalvų proginę suknelę ar kažką tokio, kas išskirtų jus iš svečių minios. Antrą dieną nėra būtina prabangi suknelė, naujai padarytas makiažas ar ekstravagantiška šukuosena, tačiau kiekviena nuotaka vienaip ar kitaip nori atrodyti dailiai ne tik pirmąją, tačiau ir antrą vestuvių šventės dieną.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Ieškančios vestuvinės suknelės antrai dienai turėtų apsilankyti ne tik suknelių parduotuvėse, tačiau ir salonuose, kadangi tokios suknelės pirkti nebūtina, galite ją tiesiog išsinuomoti. Jeigu jūsų antros dienos vestuvinė suknelė bus pakankamai puošni, tikėtina, jog vėliau ji jums bus nereikalinga ir pirkimas nepasiteisins. Tokiu atveju suknelės nuoma būtų geresnė mintis. Suknelės nuomos paslauga visuomet pranašesnė už pirkimą, jeigu suknelės nėra planuojama dėvėti antrą kartą. Taip pat, jeigu tai pakankamai puošni ir efektinga suknelė. Tikėtina, jog jūsų antros dienos vestuvinė suknelė bus balta ir ypač puošni, todėl jos pirkti galbūt ir neapsimokės. O suknelę išsinuomavus, galėsite ją tiesiog grąžinti atgal į saloną iškart po šventės.

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių antrai dienai: KONTAKTAI