Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS, VAKARINĖS, PROGINĖS SUKNELĖS

Vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo įvykių, todėl šventiniam įvaizdžiui keliama ypač daug reikalavimų: siekiama atrodyti nepriekaištingai. Būtent dėl šios priežasties šventinis apdaras turi atitikti labai daug kriterijų: būti ne tik puošnus, bet patogus, slėpti trūkumus, ryškinti privalumus, atitikti naujausias mados tendencijas. Akivaizdu, kad šiai svarbiai gyvenimo šventei besiruošiančios merginos bei moterys iš tiesų turi nekasdienę užduotį. Vis dėlto, net patys didžiausi galvosūkiai gali būti išsprendžiami greitai bei paprastai, kadangi vestuvinių suknelių salonas SANTA gali pasigirti ypač dideliu rūbų asortimentu bei nuolat jį atnaujina, todėl net pačios išrankiausios dailiosios lyties atstovės tikrai suras drabužį, kuris palies ne tik jų kūną, bet ir sielą. Tačiau tai dar ne viskas – mūsų salone dirba profesionalios konsultantės, kurios mielai išklausys pageidavimus ir tarsi geriausios draugės padės pasiruošti gražiausiai šventei, priderinti labiausiai tinkančius, veido bruožus išryškinančius papuošalus, įvaizdžio detales. Su mumis pasiruošimas šventei taps maloniu ir įsimintinu gyvenimo nuotykiu.

Veiklą pradėjome 2003 metais, todėl sukaupta keliolikos metų patirtis leidžia puikiai suprasti, kokiomis nuotaikomis bei lūkesčiais gyvena būsimosios nuotakos. Nuo pat pirmųjų dienų, savo veiklą vykdėme pasitelkdami ne tik profesionalumą, bet ir draugiškumą, nuoširdumą, savo darbu norėjome prisisėti prie gražiausių dalykų gyvenime kūrimo. Nuolat leidomės į keliones po visą Europą tam, kad susipažintume su garsių dizainerių darbais, mados tendencijomis ir turėtume kuo nustebinti savo klientes. Šių savybių simbiozė lėmė, kodėl esame vieni iš lyderių savo šalyje.

Esame tie, kurie pasirūpins ne tik nuotakos šventiniu įvaizdžiu – mūsų salone rasite ir gausų kostiumų, frakų ir smokingų pasirinkimą, vestuvinių, proginių, vakarinių bei pamergių suknelių. Tačiau tai dar ne viskas – suprantame savo klientų poreikius ir žinome, kad vieniems – šventinis rūbas tik trumpalaikis svečias jų garderobe, tuo tarpu kitiems – viena svarbiausių aprangos detalių, primenanti gražiausias gyvenimo akimirkas. Atsižvelgdami į tai, siūlome lanksčius sprendimus – rūbus galite ir įsigyti, ir išsinuomoti.

Mada – tarsi mūsų pačių gyvenimas: nuolat kinta, mainosi, keičia ne tik spalvas, bet ir nuotaiką, formas, siluetą… Siekdami užtikrinti geriausią pasirinkimą savo klientams, nuolat atnaujiname asortimentą. Būtent todėl vestuvinės, vakarinės, proginės, pamergių suknelės – kas kartą vis kitokios, dar puošnesnės, dar žavesnės – dar arčiau jūsų svajonių apdaro…

Taip jau dažniausiai nutinka, kad vestuvės tampa gražaus naujo gyvenimo etapo pradžia, o po jos seka dar daugybė nuostabių įvykių: krikštynos, sukaktuvės, jubiliejai. Tai – progos, kurios taip pat reikalauja išskirtinai puošnių rūbų, todėl tokiais atvejais puikiu pasirinkimu tampa mūsų salone esančios proginės, vakarinės, šventinės suknelės. Esate dažni verslo renginių, susitikimų, vakarienių, meno parodų, teatro ir kitų iškilmių svečiai? Tuomet jūs mūsų salone taip pat esate labai laukiami – frakai, kostiumai, vakarinės, proginės, nekasdienės suknelės garantuos, kad taptumėte vakaro žavingiausiais.

Vestuvinės suknelės, kurias galite rasti mūsų salone – tai elegancijos ir ypatingo stiliaus, puošnumo derinys. Dar daugiau – mūsų suknelės ne tik rūbai, tai – meno kūriniai, kurie dovanoja pačias gražiausias emocijas: priverčia pasijusti pačia gražiausia, išskirtine ir skatina norą dalintis savo laime bei džiugesiu su esančiais aplink. Dar geriau, kai garsūs vardai kalba patys už save: pas mus rasite PRONOVIAS, ATELIER PRONOVIAS, MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY, NOVIA D’ART ir YOLAN CRIS vestuvines sukneles. Kitoms svarbioms progoms besiruošiančios damos taip pat liks sužavėtos garsių vardų – PRONOVIAS FIESTA, JOVANI, TONY BOWLS, MON CHERI ir TARIK EDIZ kūriniais.

O jei nutiktų taip, kad tarp daugybės nuostabių suknelių nerasite sau patinkančios, pasiūlysime galimybę išsirinkti suknelę iš katalogo.

„Pronovias“ – tai visame pasaulyje žinoma kompanija, kurios sukurtas vestuvines sukneles rinkosi kino žvaigždės bei Europos rūmų princesės. „Pronovias“ sukneles siuva žymūs dizaineriai, tokie kaip: Manuel Mota, Valentino ir Ellie Saab. O nuo 2014 metų garsaus vardo kūrinių galima įsigyti ir mūsų salone.

Ir nors tobula vestuvinė suknelė yra pats svarbiausias šios šventės rūbas, svajonių įvaizdį bus galima sukurti tik tuo atveju, jei nepamiršite papuošalų, aprangos detalių. Gausiame asortimente tikrai surasite patinkančius, o profesionalūs bei draugiški mūsų patarimai padės nuspręsti, kurie iš jų tinka labiausiai.
Siūlome tik tai, kas geriausia, kokybiškiausia, madingiausia – tai, kas verta jūsų pasirinkimo. Užsukite pas mus – išklausysime, padėsime išsirinkti, pasiūlysime gražiausius modelius bei įspūdingiausius aksesuarus. Esame įsikūrę Vilniaus centre, tad kelionė pas mus bus sklandi, o apsilankymas – jaukus ir malonus, tarsi užsukus pas seniai matytą draugę.

Šventinių rūpesčių bus mažiau, o gražiausių akimirkų – kur kas daugiau. Tuo pasirūpins SANTA.