Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS RUDENIUI

Jeigu jūs esate rudens nuotaka – sveikiname. Pasirinkote ypač spalvingą ir gražų metų laiką gražiausiai gyvenimo šventei. Kai kurias nuotakas vėsesnis metų laikas šiek tiek gąsdina, tačiau pasirinkusios rudens ar žiemos laikotarpį – tikrai nesigaili. Ruduo yra išties nuostabus metas vestuvėms, kadangi šiuo metu gamta nusidažo ryškiomis ir sodriomis spalvos. Dėl šių priežasčių mes jums pažadame stebuklingas vestuvių fotografijas ir nuostabiausią gamtos suteikiamą šventės dekorą. Rudens nuotakos puošiasi ryškiu makiažu, renkasi ryškias ir sodrias gėles, o šiuo metu ir paslaugų tiekėjai sumažina savo kainas. Todėl, galbūt ruduo yra geriausias laikas vestuvėms?

Kokią vestuvinę suknelę reikėtų rinkti šiuo metų laiku?

Vestuvinės suknelės žiemai, o taip pat ir rudeniui pradėkite ieškoti dar metų pradžioje, kadangi vestuvinių suknelių salonus jau bus papildę naujos suknelių kolekcijos, o metų pradžioje dar nebūna tokio nuotakų bumo salonuose. Vestuvinę suknelę tiek rudeniui, tiek ir žiemai, dėl suprantamų priežasčių, patartume rinktis tik ilgą ir ilgomis rankovėmis. Taip puikiai atrodysite ir vėsesniame gamtos peizaže, ir ne reikės jaudintis jog sušalsite. Žinoma, jeigu vestuvės vyksta vėsiuoju metų laiku, pasirūpinkite atitinkamu švarkeliu, apsiaustu ar kailinukais.

Moteriškų suknelių rudeniui yra išties visa gausybė tiek parduotuvėse, tiek vestuvinių ir proginių suknelių salonuose ar internete. Todėl ilgas progines sukneles nesudėtingai rasite ir savo pamergėms. Jeigu norite vienodų, rudeniui tinkančių proginių suknelių, tačiau pardavimo vietos ar drabužių salonai jums negali to pasiūlyti – pamergių sukneles nesudėtingai įsigysite internetu arba pasisiųsite pas savo srities meistrę.

Vėsusis metų laikas vestuvėms tampa vis populiaresniu pasirinkinmu

Nuotakos vis dažniau pasiryžta savo šventę švęsti vėsiuoju metų laiku. Tiek ir rudenį, tiek ir žiemą vestuvės yra savotiškai nuostabios. Ruduo ypatingas savo spalvotu ir ryškiu gamtovaizdžiu, na o žiemos peizažas apskritai tiesiog stebuklingas. Ne pabijokite būti drąsios ir ryškios, nes vestuvės gali būti pačios gražiausios ir vėsiuoju metų laiku.

Vestuvinės suknelės pritaikytos rudens sezonui yra mažiau populiarios, nei tos, kurios puikiai tinka šiltuoju metų laiku. Dėl šios priežasties nusipirkus tokią suknelę, ja gali būti sunkiau parduoti. Dėl šios priežasties siūlytume rinktis vestuvinės suknelės nuomos paslaugą. Suknelę patogu nuomotis, todėl kad po šventės ją galėsite iš karto grąžinti, nesukant galvos kaip ją parduoti. Taip pat pasirinkusios suknelę nuomotis, jūs taip pat ir sutaupysite, kadangi tai pigesnė paslauga, nei vestuvinės suknelės pirkimas.

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių rudeniui: KONTAKTAI