Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Vestuviniai aksesuarai

Vestuviniai aksesuarai, kaip ir vestuvinė suknelė yra neatsiejama nuotakos įvaizdžio dalis. Norint susikurti išbaigtą nuotakos įvaizdį reikėtų apgalvoti ir derančius vestuvinius aksesuarus. Didžioji dauguma nuotakų negali įsivaizduoti savo šventės be nuometo, kuris iki šių dienų yra išlikęs vienu svarbiausiu vestuvinių aksesuaru. Nuometą nuotaka gali išsirinkti pagal savo norus ir poreikius: ilgas, trumpas, subtilus ar rafinuotas. Vestuvinio nuometo pasirinkimą dažnai įtakoja suknelės modelis, siluetas, nuotakos įvaizdis, šukuosena ir dar daug kitokių faktorių.

Nors nuometas ir yra vienas pagrindinių vestuvinių aksesuarų, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų įvaizdžio detalių. Įvairūs šaliai, švarkeliai ar pirštinaitės tik paįvairins Jūsų įvaizdį, o esant žvarbesniam orui dar bus ir nepaprastai naudingi. Be viso to nereikėtų pamiršti ir įvairių, žibančių dirželių su Svarovski kristalais ar kitais nuostabiai papuošimais. Papuošalai ir juvelyrika, taip pat turėtų būti jūsų vestuvinių aksesuarų sąraše. Jokiu būdų nereikėtų rinktis viso papuošalų asortimento, tačiau subtilūs žėrintys auskarai, blizganti segė plaukuose ar elegantiškas vėrinys ant kaklo tikrai suteiks papildomo spindesio. Derinkite įvairius pasirinkimus, įvairius vestuvinius aksesuarus ir atrasite tobulą kombinaciją savo vestuviniam įvaizdžiui.

Be tokių vestuvinių aksesuarų kaip nuometas, švarkelis, pirštinaitės ar įvairiausia juvelyrika, vestuviniai bateliai taip yra priskiriami vestuvinių aksesuarų kategorijai. Ir ši kategorija yra bene svarbiausia. Nepameluosime, jog vestuviniai bateliai yra svarbiausias vestuvinis aksesuaras. Vestuvinius batelius reikėtų rinktis atsakingai. Pasistenkite juos pranešioti, pavaikščioti namuose, pratempti. Jeigu jūsų vestuvinė suknelė iškilminga, bateliai gali būti paprastesni, kuklesni. Jeigu vestuvinė suknelė kukli ir subtili, bateliai gali būti ryškesni, su įvairiomis detalėmis, blizgūs.

Vestuvinius aksesuarus taip pat būtų galima įvardinti kaip vestuvių atributika. Tai vienaip ar kitaip yra visos vestuvių šventės stiliaus elementas. Tokioje šventėje visi elementai yra derinami tarpusavyje ir kiekviena detalė yra svarbi. Jeigu nežinote, kokius vestuvinius aksesuarus pasirinkti, drąsiai patarimo klauskite vestuvinių suknelių salone, kuriame suradote ir pačią suknelę. Stilistai turėtų viską sustyguoti ir parinkti tokius vestuvinius aksesuarus, kurie derėtų ir prie jūsų vestuvinės suknelės, ir prie bendro nuotakos įvaizdžio, ir prie vestuvių šventės stilistikos. Daugybė vestuvinių suknelių salonų taip pat teikia ir vestuvinių aksesuarų pardavimo paslaugą, todėl beveik visu savo vestuviniu įvaizdžiu galėsite pasirūpinti vienoje vietoje.

Kadangi vestuviniai aksesuarai yra išskirtiniai ir kartais tinkantys tik tokioms šventėms kaip vestuvės, dažnu atveju antrą kartą nuotakos jų nebedėvi. Dėl šių priežasčių suknelių salonai ir kai kurios papuošalų bei aksesuarų parduotuvės teikia tokią paslaugą kaip vestuvinių aksesuarų nuoma. Nuomojantis vestuvinę suknelę, jūs taip pat galite pasinaudoti ir vestuvinių aksesuarų nuoma, ko pasekoje aksesuarai atsieis pigiau, o ir po vestuvių ceremonijos nereikės galvoti kur vėl juos panaudoti.