Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS SU NĖRINIAIS

Nėriniai ir rinktiniai audiniai visada buvo vestuvinės suknelės papuošimas. Iki šios dienos nėriniai – vienas iš labiausiai populiariausių vestuvinio drabužio dekoro tipų.

Vestuviniams drabužiams naudojami visi nėrinių variantai, nuo savito dekoro etniniu stiliumi iki gėlių ornamentų. Paskutinėse vestuvinių suknelių su nėriniais kolekcijose harmoningai dera drapiruotė, organza, gipiūras, atlasas, šilkas ir šifonas.

Vestuvinių suknelių su nėriniais modeliai salone „SANTA“

Nėriniuota suknelė – tai moters prado ir aristokratiško skonio savotiškas atspindys. Tyrumas ir nekaltybė – pirmos asociacijos, kurios atsiranda žiūrint į nuotaką. Vestuvinės suknelės su nėriniuotu viršumi – tai pats populiariausias suknelės modelis. Dažnai tokios suknelės turi ilgas rankoves, kurios leidžia pabrėžti merginos rankų grakštumą.

Pačios drąsiausios nuotakos, norinčios pakerėti būsimus sutuoktinius ir iškilmių svečius, gali pasirinkti suknelę iš nėrinių su atvira nugara.  Garsūs dizaineriai mėgsta eksperimentuoti su įvairiomis vestuvinių suknelių variacijomis, ir todėl siūlo damoms didelę pakankamai ekstravagantiškų ir gundančių suknelių modelių naudojant nėrinius įvairovę.

Siuvinėtos vestuvinės suknelės – tai dar vienas populiarus variantas. Ryški spalvų gama kartu su klasikine balta spalva akcentuoja dėmesį į jaunosios nepaprastumą ir drąsą.

Su kuo derinti nėrinius?

Jeigu Jūs suteikėte pirmenybę nėriniuotai vestuvinei suknelei, atkreipkite dėmesį, kokiu būdu galima padaryti jaunosios įvaizdį išbaigtu:

  • Tinkamas būtų vieno tipo nėrinių panaudojimas suknelėje;
  • Medžiagą galima papuošti akmenukais, karoliukais arba aplikacijomis, bet nereikia jos perkrauti;
  • Nėriniai derinasi su šilko ir atlaso audiniais;
  • Nėriniuota suknelė yra pakankama, todėl stilistai rekomenduoja nuotakoms kaip brangų pagražinimą naudoti vieną elementą.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“ kviečia būsimus jaunuosius pirkti! Mes siūlome nuotakoms naujausias, pačių įvairiausių modelių vestuvinių suknelių kolekcijas.

Lauksime atvykstant. Turint klausimų skambinkite tel.: +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių su nėriniais: KONTAKTAI