Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ILGOS PROGINĖS SUKNELĖS

Ilgos proginės suknelės visuomet asocijuojasi su elegancija bei prabanga, todėl tokiai suknelei dažniausiai reikalinga ir tam tikra proga. Ilgas sukneles moterys dažniausiai renkasi iškilmingoms šventėms, ceremonijoms, vakarėliams. Tokių suknelių rasti gan nesudėtinga tiek Vilniuje, tiek ir kituose Lietuvos miestuose, kadangi tai dažnas moterų pasirinkimas ir modelių yra tikra gausybė.

Dažnai ilgas progines sukneles merginos ir moterys renkasi atsižvelgdamos į paros laiką, šventės oficialumą, vietą bei šventės koncepciją. Ilgos suknelės dažniau yra pasirenkamos, jeigu šventės vyksta vakare arba vėlesniu paros metu, nei tos, kurios vyksta anksti ryte ar iki pietų. Nors šiuo atveju daug kas priklauso ir nuo sezono. Šiltuoju metų laiku moterys tiek dieną, tiek vakare vykstančioms šventėms drąsiai renkasi ilgas progines sukneles, tik šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į suknelės modelį. Ryškios, galbūt gėlėtos, plazdančiais sijonais, lengvo audinio ilgos suknelės labiau tiktų dienos šventėms. Na, o labiau elegantiškos, tamsesnių spalvų, išskirtinio modelio gražuolės – šventėms vykstančioms vakare. Ilgos proginės suknelės taip pat yra dažnesnis pasirinkimas oficialiuose, labiau iškilminguose renginiuose, raudonojo kilimo šventėse.

Ilgos proginės suknelės: pirkimas ir nuoma

Ilgos proginės suknelės yra populiari suknelių nuomos paslauga. Dažna moteris ieškanti tokios suknelės ypatingai šventei dažniau renkasi nuomotis, o ne pirkti. Tokio pasirinkimo priežastis yra ta, jog ilgos proginės suknelės dažniausiai yra pasirenkamos vienam vakarui ir vienai progai, todėl kiekvieną kartą galima nuomotis vis kitą proginę suknelę, atsižvelgiant į šventės tematiką ir oficialumą.

Proginių suknelių pirkimas taip pat yra gan dažnas tų moterų pasirinkimas,  kurios suknelės ieško ne salone, o parduotuvėje, kadangi proginių suknelių parduotuvės dažnai nuomos paslaugos tiesiog neteikia. Jeigu nusprendėte suknelę nusipirkti, ieškokite universalesnio modelio, tam, kad galėtumėte vilkėti ir antrą, ir trečia kartą. Kadangi kitu atveju arba ji kabės spintoje, arba turėsite ieškoti kam galite suknelę parduoti.

Tikriausiai kiekviena moteris nori vilkėti ne paprastą, o gražią, elegantišką ir stilingą, garsių prekinių ženklų, originalią proginę suknelę, tačiau tokios suknelės gali gerokai paploninti jūsų piniginę. Siekiančioms sutaupyti ir pasipuošti pigiau proginių suknelių nuomos paslauga, vėl gi, yra puiki išeitis. Jeigu negalite rasti norimos ilgos proginės suknelės modelio, galite bandyti pirkti tokią suknelę internetu. Tiek Lietuvos, tiek ir užsienio internetinės parduotuvės siūlo ypač platų proginių suknelių asortimentą.

Ilgos proginės suknelės: kokią pasirinkti?

Pirmasis dalykas į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis ilgą proginę suknelę – šventės formalumas, tema, koncepcija, vieta ir net sezonas. Pastebima, jog šaltuoju metų laiku dažniau pasirenkamos tamsių spalvų, storesnio bei standesnio audinio suknelės, o šiltuoju metų laiku lengvesnio audinio, plazdančios, ryškesnių bei šviesesnių spalvų proginės gražuolės su gėlių printais ar kitais papuošimais. Šventės koncepcija – taip pat turi įtakos ilgos proginės suknelės pasirinkimui. Jeigu tai vestuvės – suknelė dažniausiai bus pastelinių spalvų, galbūt su nėriniais, pasiūtos iš lengvo tiulio ar standaus ir elegantiško mikado šilko. Jeigu tai raudonos kilimo renginys, dažnai pasirenkamos ryškesnės bei drąsesnės suknelės. Jeigu renginys formalus, dažniausiai pasirenkamos juodos ar kitos tamsios spalvos proginės suknelės be drąsių dizaino sprendimų ar papuošimų, detalių.

Ilgos proginės suknelės dažnai yra pasirenkamos ir pagal spalvas. Viena populiariausių spalvų, žinoma, juoda. Juodos spalvos suknelės puikiai tiks oficialiems renginiams, renginiams vykstantiems vakare, uždarose patalpose. Tai klasikinis pasirinkimas, suteiksiantis reikiamos elegancijos ir prabangos prieskonį. Raudonos spalvos ilgos proginės suknelės taip pat yra dažnas pasirinkimas. Raudona spalva suteikia ryškumo bei seksualumo, todėl puikiai tinka mažiau oficialiems ir labiau pramoginio pobūdžio renginiams. Kitų spalvų suknelės yra pasirenkamos atsižvelgiant į šventės vietą, pobūdį ar tiesiog pagal mėgstamą spalvą. Pastelinių spalvų, rožinės, šviesiai mėlynos, šviesiai rudos, rausvos, kreminės proginės suknelės puikiai tiks vestuvių šventei. Jubiliejui, išleistuvėms ar vakarėliui puikiai tiks ryškios raudonos, ryškios rožinės, geltonos ar oranžinės spalvos suknelės.

Santa salone Vilniuje jūs rasite ypač platų, garsių prekinių ženklų ilgų proginių suknelių pasirinkimą. Tiek norinčios nuomotis, tiek ir įsigyti, neabejotinai ras savo ilgą proginę suknelę. Įvairiausių spalvų ir modelių pasirinkimas jau metai iš metų džiugina ne tik Vilniaus, tačiau ir visos Lietuvos bei užsienio moteris, todėl kviečiame apsilankyti ir jus.

Susisiekite su mumis dėl ilgų proginių suknelių: KONTAKTAI