Suknelių nuomos salonas Vilniuje

GĖLĖTOS PROGINĖS SUKNELĖS

Gėlėtos proginės suknelės yra tikras vasaros bei pavasario pasirinkimas. Moterys drąsiai renkasi gėlėtas progines sukneles ir puošiasi jomis įvairaus pobūdžio šventėmis. Vasarinės gėlėtos suknelės tobulais tiks krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams ar kitoms vasaros ar pavasario metu vykstančioms šventės bei pramoginio pobūdžio renginiams. Šiltuoju metų laiku ypač populiarios ilgos gėlėtos suknelės. Nors atrodo, jog gėlėtos proginės suknelės dažniausiai yra dėvimos vasaros šventėse, kurios vyksta po atviru dangumi, terasose, sodybose ir pan., tačiau priklausomai nuo suknelės modelio, ji gali būti dėvima ir ypač elegantiškuose ir prabangiuose renginiuose.

Gėlėtų suknelių išskirtinumai

Gėlėtų proginių suknelių modelių gali būti pačių įvairiausių. Vieni modeliai yra siuvami tiesiog iš gėlėto audinio, ant kitų audinių tiesiog yra dedami gėlių printai, dar kitokio modelio suknelės gali būti tiesiog puoštos gėlėmis, gėlių siuviniai ar nėriniais, bei kitomis gėlių dekoracijomis. Gėlės ant suknelės gali būti išsiuvinėjamos karoliukais, kristalais, žvyneliais, siuviniais, o gali būti tiesiog puošiamos gėlėtomis segėmis ar kitomis detalėmis. Kalbant apie modelius – jų taip pat yra įvairiausių. Gėlėtos suknelės dažnai būna ir trumpos bei pūstos ar ilgos ir lengvo kritimo. Vasarą ypač populiarios plazdančios, plonos ir lengvos šilkinės suknelės.

Apsvarstykite įvairias suknelės įsigijimo vietas bei nuomos galimybę

Gėlėtų suknelių neabejotinai rasite tiek fizinėse drabužių parduotuvėse, tiek proginių suknelių salonuose ar tiesiog galite įsigyti internetu. Moterys gan dažnai naudojasi internetu pirkdamos tam tikrus drabužius ar progines sukneles, kadangi internete pateikiamas asortimentas yra gerokai platesnis. Tačiau norint pasimatuoti, paliesti, tinkamai priderinti – visuomet rekomenduojame apsilankyti proginių suknelių salone ar parduotuvėje.

Jeigu ieškote specifinės, ypač puošnios ar efektingos proginės suknelės, siūlome rinktis suknelių nuomos paslaugą. Suknelių nuoma yra ypač populiarus pasirinkimas, jeigu moterys ieško pamergių ar teminių proginių suknelių. Taip pat nuomotis suknelę pravartu ir tuo atveju, jeigu kiekvieną kartą mėgstate pasipuošti vis nauja suknele, tačiau nenorite leisti daug pinigų ar kaupti suknelių spintoje.

Susisiekite su mumis dėl gėlėtų proginių suknelių: KONTAKTAI