Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ATLASINĖS VESTUVINĖS SUKNELĖS

ATLASINĖS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Vestuvinės suknelės iš standaus ir lengvo atlaso pateiktos praktiškai kiekvienoje bet kurių mados namų kolekcijoje. Atlasas siuvimo versle vertinamas nuo senų laikų. Drabužius iš jo vilkėjo aristokratai, o atlasinės juostos buvo priklausomybės aukštai klasei požymis.

Mūsų laikais atlasinės vestuvinės suknelės – tai galimybė pabrėžti idealią figūrą, o intarpas iš atlaso leis sukurti originalias formas, paslepiančias trūkumus. Būtent todėl vestuvinių drabužių dizaineriai taip mėgsta naudoti šią medžiagą.

Atlaso švelnumas – moters vestuvinio įvaizdžio įkūnijimas

Atlasas yra universalus. Jis derinamas su šilku, nėriniais, poliesteriu ir kitais audiniais, gaunant ypač nelauktus ir, kartais, netgi šokiruojančius modelius. Ypač prabangiai atrodo šleifai iš atlasinio audinio. Jie truputį sunkoki, palyginus su lengva organza arba šifonu, bet vizualiai atlasiniai šleifai sukuria nuostabiai gražią bangą, pratęsiančią suknelę.

Atlasas praktiškai nereikalauja dekoro ir aksesuarų. Jis atstovauja ir išreiškia pats save. Jeigu atlasinė suknelė turi paprastą sukirpimą, ją galima papildyti straso arba akmenukų sąnašomis, juosmeniu arba ryškiu žiedu. Vestuvinių atlasinių suknelių korsetinį modelį sėkmingai papildys pirštinaitės.

Salonas „SANTA“ – Jūsų pagalbininkas ruošiantis vestuvėms

Salone „SANTA“ Jums padės pasirinkti bet kokio modelio ir fasono vestuvines atlasines sukneles. Nuolat atnaujinamos vestuvinių suknelių kolekcijos pasiūlys įvairiausias vestuvines sukneles iš atlaso. Laukiame Jūsų! Ateikite ir atrodykite puikiai!