Suknelių nuomos salonas Vilniuje

TRUMPOS PROGINĖS SUKNELĖS

Trumpos proginės suknelės yra gan dažnas merginų ir moterų pasirinkimas. Tiek Vilniuje, tiek ir kituose Lietuvos miestuose trumpų proginių suknelių rasite gan nesudėtingai, todėl išsirinkti tokio modelio suknelę tikrai nebus didelis iššūkis. Trumpos suknelės populiarios yra todėl, jog jos tinka daugeliui progų. Šiltuoju sezonu tai praktiškai vienas dažniausių pasirinkimų.

Trumpas progines sukneles vis tik dažniau renkasi jaunesnės merginos ir moterys, vyresnio amžiaus moterys renkasi sukneles žemiau kelių ar ilgų suknelių modelius. Kadangi vasaros bei pavasario sezonais vyksta daugybė švenčių, trumpos proginės suknelės yra tobulas pasirinkimas. Tiek vestuvėms, tiek mokyklos baigimo šventei ar išleistuvėms, jubiliejams ir kitoms svarbioms progoms galima surasti puikiai tai šventei tinkamą trumpą, puošnią suknelę. Jaunos merginos drąsiai renkasi pūstesnes, ryškesnių spalvų trumpas progines sukneles, vyresnės – labiau aptemptas, pastelinių spalvų, nėriniuotas ar puoštas siuviniais bei kitomis dekoracijomis. Būtent tokios suknelės labiau tinka vestuvėms. Subtilesnės, pastelinių, ne ypač ryškių spalvų, neiššaukiančios ir per daug neapnuoginančios. Jubiliejams, vakarėliams ar mažiau įpareigojančioms šventėms drąsiai galite rinktis ryškesnę proginę suknelę, su drąsesniais dizaino sprendimais, papuošimais, blizgučiais ar kitomis detalėmis.

Trumpos proginės suknelės: pirkimas ir nuoma

Trumpos proginės suknelės yra tokios, kurias tikriausiai būtų galima dėvėti ir antrą, ir trečia kartą, todėl nemažai merginų tokias sukneles tiesiog perka parduotuvėse ar internetu. Tačiau, jeigu ieškote ypač gražios, išskirtinės, garsių dizainerių, originalios proginės suknelės – geriau nuomotis salone arba siųstis internetu. Tokių suknelių kaina gali gerokai viršyti jūsų finansines galimybes, o jeigu antrą kartą tos suknelės nebe užsidėsite, bus gaila išleistų pinigų. Todėl brangesnę suknelę verta nuomotis. Proginių suknelių nuomos paslaugas teikia bene kiekvienas suknelių salonas tiek Vilniuje, tiek ir visoje Lietuvoje. Suknelės nuoma sutaupys jums papildomų pinigų, o po šventės nebereikės sukti galvos kur tą suknelę padėti. Grąžinsite ją į suknelių saloną ir kitai šventei galėsite nuomotis jau kitą proginę suknelę.

Jeigu nei parduotuvėse, nei proginių drabužių salonuose nerandate savo norimo trumpos proginės suknelės modelio, pabandykite jo paieškoti internete. Pirkimas internetu yra gan paprastas ir laiko sutaupantis būdas. O jeigu gerai paieškosite, galite ir sutaupyti. Jeigu nuspręsite suknelę pirkti internetu išsiaiškinkite visas pristatymo ir grąžinimo sąlygas, suknelės audinio kokybę, originalumą, išmatavimus. Perkant suknelę internetu visuomet išlieka rizika suklysti ir gauti visai kitokią prekę nei įsivaizdavote.

Trumpos proginės suknelės: kokią spalvą pasirinkti?

Tikriausiai ne viena moteris yra girdėjusi auksinę taisyklę, jog kiekviena moteris turėtų turėti juodą trumpą proginę suknelę savo spintoje. Norime pasakyti, jog šiame posakyje išties yra tiesos. Kuomet negalite išsirinkti tos vienintelės gražuolės, maža juoda suknelė visuomet išgelbės. Tai klasikinis ir saugus spalvinis pasirinkimas, tinkantis visoms progoms. Raudonos spalvos proginės suknelės taip pat yra gan dažnas pasirinkimas. Tai paslaptingumo ir seksualumo prieskonio suteikianti spalva, todėl raudona suknelė ir klasikiniai bateliai dažnu atveju bus tobulas pasirinkimas.

Kitų spalvų trumpos proginės suknelės pasirenkamos pagal mėgstamas spalvas, šventės koncepciją, temą ar vietą. Merginos, dažnai renkasi rožines, melsvas progines sukneles. Šaltuoju metų laiku labiau dominuoja tamsių spalvų: mėlynos, žalsvos, samanų, rudos ar pilkos suknelės ilgomis rankovėmis, šiltuoju metų laiku – ryškios: geltonos, rožinės, oranžinės, violetinės, lengvos, spalvotos, gėlėtos. Vestuvėms populiaresnis pasirinkimas yra šviesių, pastelinių spalvų proginės suknelės, kitoms vasaros šventėms – ryškios, plazdančios, spalvingos. Jeigu šventė yra teminė arba jūs tiesiog norite išsiskirti paieškokite odinės, galbūt lateksinės, įdomių tekstūrų ir audinių proginės suknelės. Tokių perliukų nesudėtingai rasite suknelių butikuose.

Ieškančioms išskirtinės proginės suknelės Vilniuje, mes galime pasiūlyti ir pirkimo, ir suknelių nuomos paslaugas. Santa salonas turi ypač platų trumpų proginių suknelių asortimentą, kuris yra nuolat pildomas ir atnaujinamas.  Garsūs prekiniai ženklai, aukščiausios kokybės, originalios proginės suknelės tikrai nepaliks abejingos nė vienos moters. Kviečiame apsilankyti.

Susisiekite su mumis dėl trumpų proginių suknelių: KONTAKTAI