Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VIP KLASĖS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Suknelės pasirinkimas sutuoktuvių ceremonijai – tai daug pastangų reikalaujanti užduotis. Kiekviena nuotaka svajoja atrodyti nepakartojama ir geidžiama savo būsimam vyrui. Ekskliuzyvinės vestuvinės suknelės, pasiūtos pagal užsakymą arba esančios dizainerių kolekcijos dalimi, – tai galimybė būti prieš jaunąjį ir iškilmių svečius nepaprastoje šviesoje!

Idealios dizainerio suknelės paieškoje galima aplankyti ne vieną butiką ir perversti ne vieną katalogą, bet taip ir nerasti to, ko norisi. Norint nusipirkti elitinę vestuvinę suknelę, reikia elgtis rimtai: daugelis modelių turi nepaprastą sukirpimą, tinkantį ne visoms merginoms, be to, tokios suknelės kaina, kaip taisyklė, pakankamai aukšta. Dizainerių suknelės iš kolekcijų gali būti pateiktos tik vestuvinių suknelių salonuose, kur dirba profesionalūs stilistai. Būtent jie padės nuspręsti dėl fasono, suknelės modelio ir aksesuarų prie jos.

Populiarumo susilaukia vestuvinės kolekcijos Atelier Pronovias, Pronovias, Maggie Sottero.

Liuksusinės vestuvinės suknelės: ypatumai

Atskirti drabužius, pasiūtus plačioms masėms, nuo vakarinių garsių siuvėjų siluetų galima pagal kai kuriuos kriterijus. Premium klasės vestuvinėms suknelėms yra būdinga:

  • Kruopštus peltakiavimas;
  • Kokybiškų audinių naudojimas;
  • Dekoravimas brangiais akmenimis ir Svarovski kristalais;
  • Originalus sukirpimas.

Nuotakos, kurios pasirinko firminio fabriko ženklo suknelę, sukurs ryškų ir madingą įvaizdį. Viena, ką reikės padaryti – apsispręsti dėl labiausiai tinkančio silueto fasono.

Originalūs VIP klasės vestuvinių suknelių modeliai

Pačiais populiariausiais originalių dizainerių suknelių modeliais, kuriuos pasirenka dailiosios lyties atstovės, nebijančios avantiūros, yra laikomi:

  • Roko – princesės stiliaus drabužiai: suplėšytas ir dažniausiai trumpas sijonas su daugeliu aplikacijų leis nuotakai pasirodyti nelauktai įžūliame ir drąsiame įvaizdyje;
  • Vestuviniai siluetai gotikiname stiliuje: korsetai ir suvarstymas ant prabangių vestuvinių suknelių pavers merginą pasijusti tikra dama;
  • Vestuvinės elegantiškos suknelės, turinčios neįprastą sukirpimą ir gundančiai atidengiančios vieną arba kitą jaunosios kūno dalį: tokie modeliai, kaip taisyklė, papildomi brangiais dekoro elementais.

Geriausios vestuvinės suknelės – salone „SANTA“!

Jeigu Jūs nusprendėte pirkti brangią vestuvinę suknelę, Jūs tai galite padaryti salone „SANTA“! Didelis elegantiškų ir ekstravagantiškų modelių pasirinkimas, ekskliuzyviniai aksesuarai ir naudingos profesionalių stilistų rekomendacijos – viskas būsimoms nuotakoms!

Užeikite arba skambinkite tel.: +37067135775, +37052622257

 

Susisiekite su mumis dėl VIP klasės vestuvinių suknelių: KONTAKTAI