Suknelių nuomos salonas Vilniuje

A SILUETO VESTUVINĖ SUKNELĖ

A SILUETO VESTUVINĖ SUKNELĖ

Santuokos ceremonija (o kai kurioms poroms ir jungtuvės bažnyčioje) – tai vienas iš jaudinančių ir ryškiausių įvykių kiekvienos moters gyvenime. Visos dailiosios lyties atstovės svajoja šią svarbią joms ir jų būsimiems sutuoktinimas dieną atrodyti prabangiai.  A silueto vestuvinė suknelė – tai, ko gero, pats romantiškiausias modelis, kuris gražiai atrodo praktiškai ant kiekvienos figūros. Neveltui tokia suknelė yra viena iš labiausiai pageidaujamų vestuvių madoje: ji iš gerosios pusės pabrėžia figūros privalumus ir gudriai paslėpia smulkius trūkumus.

A silueto vestuvinių suknelių paslaptys

A silueto drabužis geras tuo, kad leidžia sukurti harmoningą moterišką siluetą, sulyginant proporcijas ir sumaniai vizualiai koreguojant jaunosios figūros ypatumus. Kokias gi nedideles gudrybes slepia savyje A silueto suknelė?

  • A silueto suknelė –  sukirpta išvien, o jos pagrindinis ypatumas yra vertikalios siūlės, kurios eina nuo drabužio peties arba pažasties. Šis sukirpimo elementas yra šio modelio „patrauklumas“. Jis leidžia iš gerosios pusės pabrėžti merginos, besiruošiančios ištekėti, moteriškumą.
  • A silueto vestuvinė suknelė turi glaudžiai priderintą korsažą arba liemenį, kuris laiko formą, ir trapecinį puošnų sijoną. Jaunosios su putliomis formomis, savo pirmenybę atidavusios šiam fasonui, galės savo siluetą padaryti vizualiai labiau grakščiu ir gracingu.
  • Tokios suknelės modelis gali būti pasiūtas praktiškai iš kiekvieno audinio. Šilkas yra labiausiai paplitusi medžiaga vestuvinėms suknelėms. Jis iš geros pusės daro akcentą fasono prašmatnumui su lengvai banguojančiomis linijomis, pabrėžiančiomis audinio puošnumą ir prabangumą. Norint pabrėžti trapecinį siluetą, pirmenybę geriau atiduoti labiau sunkesnėms audinio medžiagoms, pavyzdžiui, atlasui. O drabužio puošnumo galima pasiekti naudojant organzą.
  • A silueto vestuvinė suknelė puikiai tiks neaukšto ūgio jaunosioms, vizualiai „pridedant“ keletą centimetrų, o taip pat turinčioms kriaušės formos figūrą, sumaniai koreguojant kompleksijos ypatumus.

Dėl suknelės – pas mus!

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“ kviečia būsimas nuotakas prisimatuoti geriausius A silueto vestuvinių suknelių modelius. Nuostabių drabužių naujausios kolekcijos santuokos ceremonijai ir prašmatnūs aksesuarai prie jų – visa tai Jūs galėsite išsirinkti mūsų salone. Turite klausimų? Skambinkite! Mes su malonumu atsakysime į juos. Tel.: +37067135775, +37052622257!