Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS SU ŠLEIFU

Kiekviena nuotaka svajoja atrodyti santuokos ceremonijos šventėje nepakartojama, vėl ir vėl pavergdama savo būsimo sutuoktinio širdį. Vestuvinės suknelės su šleifu – tai tikrai prabangą mylinčios merginos pasirinkimas! Lengvas šleifas, bangomis krentantis ant žemės, suteiks įvaizdžiui nepaprastą pasakiškumą ir šviežumą.

Šleifas kaip pats yra specialiai sukirpta ir nugaroje prailginta sijono dalis. Šio  vestuvinės suknelės elemento ilgis gali būti skirtingas: nuo kelių dešimčių centimetrų iki poros metrų.

Vestuvinių suknelių su šleifu variantai

Šleifo fasonas gali būti skirtingas, kas leidžia dizaineriams pasitelkti savo fantaziją ir sukurti tikrus modelius-šedevrus nuotakoms. Taip, šiuo metu praktiškai visuose vestuvinių suknelių salonuose pateiktos tokios vestuvinių drabužių variacijos:

  • Su ilgu arba trumpu šleifu;
  • Pūstos arba tiesaus sukirpimo suknelės;
  • Nėriniuoti modeliai;
  • Suknelės su nuimamais šleifais;
  • Retro arba ampyro stiliaus suknelės.

Vestuvinės suknelės su šleifu: ką geriau pasirinkti?

Vestuvinis drabužis turi būti patogus, juk jaunoji daug judės, harmoningai pabrėždamas visus moteriškos figūros privalumus ir, žinoma, turi būti originalus. Bet reikia prisiminti, kad ne bet kuris silueto variantas idealiai atrodys ant vienos ar kitos figūros.

Trumpos suknelės tiks jaunosioms, turinčioms ilgas lieknas kojas: toks fasonas leis kaip niekad geriau parodyti jų grožį. Be to, modeliai su trumpais sijonais atkreipia dėmesį į nuotakos batelius, todėl būtina ypatingą dėmesį skirti batelių pasirinkimui. Vestuvinės suknelės su šleifu iki žemės vizualiai pailgina figūrą ir padeda sukurti grakštų, subtilų siluetą. Kokio sukirpimo bebūtų suknelė, ji pavers nuotaką tikra princese, nuo kurios negalima atitraukti akių!

Norint suteikti savo vestuviniam siluetui savitumo, šleifą galima papuošti aplikacijomis ir išsiuvinėti akmenukais. O pačios drąsiausios nuotakos gali apstulbinti savo būsimus sutuoktinius ir šventės svečius originaliu šleifu, kurio spalva kontrastuoja su pačios suknelės spalva.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „SANTA“ kviečia nuotakas prisimatuoti pačius subtiliausius vestuvinių suknelių su šleifu modelius! Jeigu Jums yra sunku pasirinkti, mūsų salono stiliaus konsultantai gali parinkti modelį, kuris pritrenkiančiai gulės ant Jūsų figūros ir efektingai akcentuos dėmesį ties visais jo privalumais!

Džiaugiamės galėdami Jums padėti! Skambinkite telefonais +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių su šleifu: KONTAKTAI