Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖ SUKNELĖ „UNDINĖ“

Santuoka – tai didelis įvykis bet kurios poros gyvenime. Šią reikšmingą dieną nuotaka turi būti ypač nepaprasta prieš būsimą vyrą, giminaičius ir draugus vilkėdama elegantišką ir moterišką drabužį. Vienas seksualiausių ir moteriškiausių vestuvinės suknelės modelių – vadinamasis undinėlės formos siluetas. Undinės arba kitaip dar žuvytės formos vestuvinės suknelės modelis ypač gerai pabrėžia moters kūno grožį ir visus kūno linkius.

Undinėlės formos vestuvinės suknelės ypatumai

Tokio pavadinimo drabužis tai suknelė su prailgintu korsetu ir saikingai pūstu sijonu. Undinės formos vestuvinė suknelė – tai realybėje įgyvendinta  suknelė – svajonė, kuri sukurta, kad žavėtų. Nors undinės formos vestuvinė suknelė yra gan populiarus pasirinkimas tarp nuotakų, tačiau reikia atsiminti, kad šis modelis nėra universalus ir jis bus tinkamas ne visų figūrų nuotakoms, todėl žuvytės formos silueto suknelę geriausia įsigyti vestuvinių suknelių salone, kur stilistai padės išsirinkti tokį undinėlės formos modelį, kuris tiks geriausiai jums.

Undinės formos vestuvinė suknelė – tai prabangos ir grakštumo viršūnė. Didelė šio modelio variacijų įvairovė leidžia gražiosios lyties atstovėms pasirinkti suknelę, kuri pabrėš visus figūros privalumus ir paslėps galimus trūkumus.

Jeigu nuotaka nenori, kad drabužis glaudžiai priglustų prie figūros, pirmenybę dera atiduoti suknelėms iš šilko arba atlaso. Suknelės iš labiau standžios medžiagos, atvirkščiai, gerai gulės ant kūno.

Gundančiai atrodo vestuvinės suknelės su pažemintu liemeniu ir žema pleišto pavidalo dekolte. Jeigu mergina yra grakščių rankų savininkė, tai pirmenybę galima atiduoti modeliui su nėriniuota trumpa pūstine rankove.

Ypač prabangiu žuvytės formos vestuvinės suknelės variantu laikomas drabužis su šleifu. Šleifo ilgis nustatomas priklausomai nuo jaunosios pirmenybės, o taip pat ir nuo jos ūgio.

Įsidėmėtina, kad undinėlės formos vestuvinės suknelės fasonas „Undinė“ tiks ir modelio ūgio nuotakoms, ir miniatiūrinėms merginoms.

Pasirinkti vestuvinę suknelę „Undinė“ galima salone „SANTA“, kuris dirba jauniesiems nuo 2008 metų. Nuolatos atnaujinamos kolekcijos su ypač dailiais suknelių modeliais leidžia be vargo pasirinkti net ir pačiai reikliausiai nuotakai. Užsakyti patikusios suknelės primatavimą ir gauti mūsų salono darbuotojų konsultacijas galima telefonais: +37067135775, +37052622257

Susisiekite su mumis dėl undiniškų vestuvinių suknelių: KONTAKTAI