VESTUVINĖ SUKNELĖ „UNDINĖ“

VESTUVINĖ SUKNELĖ „UNDINĖ“

Santuoka – tai didelis įvykis bet kurios poros gyvenime. Šią reikšmingą dieną nuotaka turi būti ypač nepaprasta prieš būsimą vyrą, giminaičius ir draugus vilkėdama elegantišką ir moterišką drabužį. Vestuvinė suknelė „Undinė“ ypač gerai pabrėžia moters kūno grožį.

Vestuvinės suknelės „Undinė“ ypatumai

Tokio pavadinimo drabužis yra suknelė su prailgintu korsetu ir saikingai pūstu sijonu. „Undinė“ – tai įgyvendinta realybėje suknelė – svajonė, kuri sukurta, kad žavėtų. Bet reikia atsiminti, kad šis modelis nėra universalus. Šio fasono vestuvinės suknelės sutinkamos daugelio dizainerių kolekcijose. Geriausia įsigyti drabužį iškilmingai sutuoktuvių ceremonijai yra vestuvinių suknelių salone, kur stilistai padės padaryti geriausią pasirinkimą.

Vestuvinė suknelė „Undinė“ – tai prabangos ir grakštumo viršūnė. Didelė šio modelio variacijų įvairovė leidžia gražiosios lyties atstovėms pasirinkti suknelę, kuri pabrėž visus figūros privalumus ir paslėps galimus trūkumus.

  • Jeigu nuotaka nenori, kad drabužis glaudžiai priglustų prie figūros, pirmenybę dera atiduoti suknelėms iš šilko arba atlaso. Suknelės iš labiau standžios medžiagos, atvirkščiai, gerai gulės ant kūno.
  • Gundančiai atrodo vestuvinės suknelės su pažemintu liemeniu ir žema pleišto pavidalo dekolte. Jeigu mergina yra grakščių rankų savininkė, tai pirmenybę galima atiduoti modeliui su nėriniuota trumpa pūstine rankove.
  • Ypač prabangiu vestuvinės suknelės „Undinė“ variantu laikomas drabužis su šleifu. Šleifo ilgis nustatomas priklausomai nuo jaunosios pirmenybės, o taip pat ir nuo jos ūgio.

Įsidėmėtina, kad suknelės fasonas „Undinė“ tiks ir modelio ūgio nuotakoms, ir miniatiūrinėms merginoms.

Pasirinkti vestuvinę suknelę „Undinė“ galima salone „SANTA“, kuris dirba jauniesiems nuo 2008 metų. Nuolatos atnaujinamos kolekcijos su ypač dailiais suknelių modeliais leidžia be vargo pasirinkti net ir pačiai reikliausiai nuotakai. Užsakyti patikusios suknelės primatavimą ir gauti mūsų salono darbuotojų konsultacijas galima telefonais: +37067135775, +37052622257

 

s