Suknelių nuomos salonas Vilniuje

SMARAGDINĖS PROGINĖS SUKNELĖS

Smaragdinė spalva, kaip ir patys smaragdai turi galią užburti, sužavėti, pakerėti. Tai prabangi, gan pretenzinga, tačiau kartu ir sušildanti spalva. Smaragdinė yra įvardijama kaip viena iš žalios atspalvių, suteikianti gaivumo ir skaistumo. Tiek ir žalią proginę suknelę, tiek ir smaragdinę ar kitų žalių atspalvių suknelę atitinkamai reikėtų derinti su tam tikromis spalvomis. Nors smaragdinė laikoma gan pretenzinga spalva, tačiau ją tinkamai suderinus atrodysite tiesiog pasakiškai.

Su kokiomis spalvomis dera smaragdinė?

Smaragdinę ar kitaip žalią proginę suknelę drąsiai galite derinti su raudona spalva. Ar įsivaizduojate, koks tai yra magiškas derinys? Aistringa raudona ir užburianti žalia. Būtent dėl šio puikaus spalvinio derinio, moterys gan dažnai pasirenka smaragdinė spalvos proginę ar vakarinę suknelę raudonojo kilimo renginiams. Smaragdiniai atspalviai gan nesudėtingai gali būti derinami ir prie kitų spalvų. Tokia žalsva spalva taip pat puikiai derės ir su auksine, žydra, balta, violetine, juoda ar balta spalva. Todėl norint susikurti išties elegantišką bei užburiantį įvaizdį, prie savo smaragdinės proginės suknelės derinkite aukso spalvos papuošalus, klasikinius juodus batelius ar baltą rankinę.

Kada dėvėti smaragdo spalvos proginę suknelę?

Smaragdinės, žalsvos ar tamsiai žalios proginės suknelės tiks didelei švenčių įvairovei. Jeigu tai raudonojo kilimo renginys ar ypatingas šventinis vakaras, drąsiai galite pasipuošti ilga bei išraiškinga smaragdine suknele. Jeigu tai renginys vykstantis dienos metu, galbūt vestuvės, puikiai tiks ir trumpa ar sulig keliais žalsva proginė suknelė. Krikštynoms taip pat gali tikti žalia proginė suknelė, tačiau šiai šventei rinkitės šviesesnius žalios atspalvius. Vasaros šventėms galite ne pabijoti pasirinkti ir ryškiai žalią proginę suknelę, tačiau užtikrinkite, jog ji dera su kitomis jūsų įvaizdžio spalvomis.

Smaragdinė spalva ne vieną sezoną buvo dedikuojama kaip metų ar sezono spalva, todėl šios spalvos suknelių nesudėtingai rasite tiek ir proginių suknelių parduotuvėse, tiek ir suknelių salonuose ar galėsite tiesiog įsigyti internetu.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Smargadinės spalvos suknelės gali būti ne tokios universalios, kaip kitų spalvų modeliai, todėl galite tokią suknelę išsinuomoti. Suknelių nuomos paslauga visuomet yra gera išeitis, jeigu žinote, jog suknelės antrą kartą nebe užsidėsite ir tuo atveju, jeigu tai pamergių ar teminė proginės suknelė. Tokias sukneles geriau nuomotis, o vėliau tiesiog gražinti atgal. Jeigu suknelę norite nusipirkti ir nuomos paslauga jūsų nedomina, ieškokite kuo universalesnio modelio, kad suknelę galėtumėte užsidėti dar ne vieną kartą. Smaragdinių suknelių neabejotinai rasite ir fizinėse parduotuvėse, ir suknelių salonuose ar tiesiog internete.

Susisiekite su mumis dėl smaragdinių proginių suknelių: KONTAKTAI