Proginių suknelių nuoma, pardavimas

Proginių suknelių nuoma, tikriausiai, yra viena nuostabiausių idėjų, kurią galėjo sugalvoti proginių suknelių salonai ir kitos pardavimo vietos. Net neabejojame, jog nė viena moteris nenorėtų vienos ir tos pačios proginės suknelės dėvėti vėl ir vėl. Tačiau, jeigu pakankamai dažnai keliaujate į pobūvius, šventes ir vakarėlius kaskart pirkti vis naują proginę suknelę gali būti pakankamai prabangu. Šiuo atveju proginės suknelės nuoma yra tikras išsigelbėjimas.
Kitas proginių suknelių nuomos paslaugos privalumas yra tas, kad kiekvieną kartą galite vilkėti vis kitą prabangią, garsių prekinių ženklų proginę suknelę. Kokybiškos, dizainerių kurtos proginės suknelės kaina gali viršyti jūsų galimybes, todėl nuoma – puiki išeitis. Žvelgiant iš kitos pusės, jums taip pat nereikės jaudintis, jog visa spinta bus pilna proginių suknelių dėvėtų po vieną ar keletą kartų. Kiekvienai šventei nauja, prabangi proginė suknelė. Argi ne viliojančiai skamba?

Jeigu proginės suknelės nuoma jūsų nedomina ir jūs norite ją įsigyti – SANTA salonas tam puiki vieta. Mūsų vestuvinių bei proginių suknelių salone rasite tokią gražuolę kokios ieškote. Ilgos, trumpos, kuklios ar ekstravagantiškos. Ypač gausus proginių suknelių asortimentas patenkins net išrankiausios moters poreikius. Mūsų salone rasite proginių suknelių kiekvienai progai. Išskirtinės ir prabangios proginės suknelės puikiai tiks iškilmingoms ceremonijoms. Jaunatviškos ir stilingos – smagiems vakarėliams ar renginiams. O ieškančios proginės suknelės vestuvių šventei galės išsirinkti iš nuostabių elegantiškų proginių suknelių kolekcijų. Suknelių nuomos ir pardavimo paslaugas mūsų salonas teikia jau nuo 2003 metų, o 2018 – aisiais pradėjome teikti ir individualaus siuvimo paslaugą, kurios dėka savo suknelės viziją galėsite paversti realybe.

Dažna moteris suknelę nusprendžia siųstis internetu, ko pasekoje siekia sutaupyti laiko ir galbūt pinigų. Taip pat dažnai tik užsienio parduotuvių vietose pavyksta rasti ieškomą proginės suknelės modelį. Šis pirkimo būdas išties yra gan patogus, tiesiog prieš perkant suknelę internetu pasistenkite sužinoti visą reikiamą informaciją ir pasidomėti prekių grąžinimo sąlygomis.

Proginės suknelės: kaip išsirinkti?

Proginės suknelės pasirinkimas gali kelti daugybę klausimų. Jeigu renginio, šventės ar vakarėlio kvietime neradote informacijos apie aprangos kodą – žinokite, turite pakankamai daug laisvės renkantis proginę suknelę. Tačiau per daug atsipalaiduoti nereikėtų. Net ir nesant nurodytam aprangos kodui turėtumėte atsižvelgti į tai koks renginys jūsų laukia, kokioje vietoje jis vyks ir kokiu tikslu jis yra rengiamas.
Jeigu esate pakviesta į iškilmingą renginį, labdaros vakarą ar kitą pobūvį reikėtų rinktis ilgą, elegantišką ir prabangią proginę suknelę. Jeigu tai vakarėlis, jubiliejus ar mažiau įpareigojantis vakaras galite rinktis ir drąsesnę, galbūt trumpą, ryškesnių spalvų proginę suknelę. Jeigu esate pakviesta į vestuves turėtumėte atkreipti dėmesį į tai kokios tai bus vestuvės. Jeigu ceremonija vyks bažnyčioje turėtumėte vengti ypač drąsios proginė suknelė, kuri stipriai apnuogintų. Jeigu ceremonija vyks gamtoje ar paplūdimyje – rinkitės lengvą, dailią, šviesių spalvų proginę suknelę. Tačiau nepamirškite, jog vestuvių šventėje nereikėtų dėvėti baltos proginės suknelės. Baltos spalvos suknelė šią dieną skirta nuotakai.

Amžius taip pat turi įtakos proginės suknelės pasirinkimui

Jeigu jums 50 metų ir jūs esate nuotakos mama, nereikėtų vilkėti paaugliškos, aptemptos ir blizgučiais nusagstytos proginės suknelės. Galite atrodyti neskoningai. Tokiai progai pasirinkite elegantišką ir rafinuotą proginę suknelę su kuria atrodytumėte tikra dama. Jeigu ruošiatės mokyklos baigimo šventei ar savo 20-tam jubiliejui – drąsiai galite rinktis jaunatvišką ir stilingą, galbūt ryškesnės spalvos, gausiau dekoruotą proginę suknelę, kuri pabrėžtų jūsų jaunatviškumą.

Niekuomet nesidrovėkite pasikonsultuoti su salone dirbančiai stilistais – konsultantais. Ten dirbantis personalas padės išsirinkti tokią proginę suknelę, kuri geriausiai tiks ir pagal jūsų figūrą, ir pagal amžių ir pagal šventės tematiką. Jeigu esate apkūni – stilistės paslėps jūsų trūkumus, jeigu esate žemo ūgio – padės atrodyti aukštesnei, o jeigu turite gražias kojas – būtinai pasiūlys tokį modelį, kuris tai atskleistų.
Santa salone jūs tikrai rasite ypatingo grožio, originalių proginių suknelių, kurios atkeliauja iš garsiausių mados namų. Firminių proginių suknelių kolekcijos yra nuolat pildomos ir atnaujinamos, todėl jau dabar mūsų salone Vilniuje galite rasti ir 2019 metų proginių suknelių.

Susisiekite su mumis dėl proginių suknelių nuomos: KONTAKTAI

Prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės ir sužinokite daugiau naujienų spauskite čia

s