Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VESTUVINĖS SUKNELĖS ŽEMOMS NUOTAKOMS

Žemaūgės merginos dažnai jaudinasi dėl savo vestuvinės suknelės, kadangi mano jog bus gan sudėtinga susirasti sau tinkančią. Dauguma suknelių jau ir taip yra pakankamai ilgos, todėl žemoms nuotakoms jas reikėtų išties gerokai trumpinti. Tačiau, suknelės trumpinimas ar palenkimas yra mažiausias dalykas dėl kurio jums reikėtų jaudintis, kadangi visų suknelių ilgiai yra koreguojami ir pritaikomi kiekvienai nuotakai individualiai. Dabar vestuvinės suknelės žemoms nuotakoms tikrai nėra deficitas. todėl kiekviena suras sau tinkančią.

Dėl vestuvinės suknelės dydžio jaudintis neverta

Suknelės žemoms merginoms apskritai yra gan sudėtingas pirkinys, kadangi reikia ieškoti ypač mažo dydžio, o jeigu tokio nėra, reikia suknelę trumpinti arba lenkti. Jeigu suknelės apačioje yra atitinkami papuošimai – lenkimas ar trumpinimas tikrai ne išeitis, tuomet reikia ieškoti kito modelio. Tačiau ir dėl to nereikėtų jaudintis. Vestuvinių suknelių salonai ir pardavimo vietos, dabar gali pasiūlyti visą suknelių dydžių gamą, o jeigu patinkanti suknelė yra jums per didelė, siuvėja viską sutvarko ir pritaiko pagal jus. Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA gali pasiūlyti ypač platų vestuvinių suknelių žemoms nuotakoms pasirinkimą, todėl jaudintis išties nebūtina. Kiekvienai nuotakai yra būtent jai skirta vestuvinė suknelė.

Jeigu pergyvenate dėl per ilgos vestuvinės suknelės, galite pasidžiaugti tuo, jog galėsite avėti išties aukšto kulno aukštakulnius. Ir jums vis tiek ne reikės jaudintis, jog būsite aukštesnė už jaunikį. O kaip žinia aukštakulniai bateliai yra geriausias būdas figūrą padaryti grakštesnę, o eiseną elegantiškesnę.

Koks tinkamiausias suknelės modelis žemaūgėms merginoms?

Jeigu kalbėtume ne apie suknelės ilgį, o apie modelį, norint išgauti išties gražų siluetą reikėtų rinktis tokį suknelės modelį, kuris vizualiai prailgintų jūsų figūrą. Tam tiks lengvai krentanti vestuvinė suknelės su V formos iškirpte. Žinoma, priklausomai nuo jūsų kūno formos, daugybę patarimų jums turėtų duoti suknelių salono stilistės ar pardavėjos. Jeigu, žemaūgės nuotakos vis tiek negali surasti savo trokštamos vestuvinės suknelės, siūlome pasinaudoti siuvimo paslauga. Dizainerės, siuvėjos ir kitos šio amato meistrės sukurs būtent jums tobulai tiksinčią vestuvinę suknelę, kurios nereikės nei siaurinti, nei trumpinti.

Vestuvinės suknelės nuoma

Jeigu savo vestuvinę suknelę radote, tačiau nenorite jos pirkti, visuomet galite pasinaudoti nuomos paslauga. Parduotuvės šios paslaugos neteikia, tačiau vestuvinių suknelių salonai tuo tikrai užsiima. Vestuvinę suknelę pravartu nuomotis, kadangi taip galite sutaupyti. Kitas suknelės nuomos privalumas yra tas, jog jums nereikės jaudintis po suknelės likimo po šventės. Jos nereikės laikyti spintoje ar galvoti kam parduoti. Nuomotą suknelę po šventės tiesiog grąžinsite salonui ir daugiau dėl nieko nereikės jaudintis.

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių žemoms nuotakoms: KONTAKTAI