Suknelių nuomos salonas Vilniuje

VAKARINĖS SUKNELĖS VYRESNĖMS MOTERIMS

Vyresnės moterys gan dažnai galvoja, jog sulaukus tam tikro amžiaus drabužiams galima skirti mažiau dėmesio. Žinoma, yra dalis moterų, kurios galvoja priešingai ir kaip tik atėjus kiekvienai progai nori pasipuošti ir įsigyti naują suknelę. Drabužiai yra tas elementas, kuris mus atstovauja, kuris mus pristato visuomenei, todėl vyresnio amžiaus moterys tikrai ne turėtų galvoti, jog perkopus 40, 50 ar 60 metų, apranga pasidaro mažiau svarbi. Apranga yra vienas pirmųjų dalykų, kurį pastebi kiti žmonės.

Džiugu, jog dabartiniame amžiuje vakarinių suknelių yra tokia gausa, jog ir jaunos merginos, ir jų mamos, ir močiutės bei visos kitos moterys gali rasti sau tinkamą suknelę. Žinoma, jeigu jūs esate vyresnio amžiaus moteris, galbūt ir nereikėtų rinktis tos pačios suknelė kaip jūsų dukra, tačiau dėl to jums tikrai ne reikėtų liūdėti. Bėgantys metai apdovanojo jus patirtimi, išgyvenimais ir moteriškumu, todėl yra visa gausybė proginių suknelių vyresnėms moterims, kurios atskleis gražiausius jūsų bruožus ir pabrėš moteriškumą.

Vakarinės suknelės vyresnėms moterims: kaip išsirinkti?

Net jeigu jūs jau esate toli gražu nebe paauglė, tikrai nereiškia, jog negalite ir nereikėtų puoštis ypatingomis progomis. Kiekvienas amžius moters gyvenime yra savotiškai gražus, išskirtinis ir būtent tai reikėtų pabrėžti. Kad ir kokio amžiau bebūtumėte pasistenkite išryškinti tai kas šiuo metu atrodo gražiausiai. Galbūt nors ir esate vyresnė, tačiau turite liekną taliją – pabrėžkite ją. Galbūt turite gražias kojas – rinkitės vakarinę suknelė su lig keliais. Jeigu turite gražias rankas, jums puikiai tiks suknelė be rankovių. Atidengdamos savo privalumus jūs paslėpsite savo trūkumus, taip sukurdamos balansą savo įvaizdyje.

Kitas svarbus aspektas renkantis proginę suknelę, pasirinkti jums tinkantį suknelės modelį. Rinkitės elegantišką ir moterišką suknelę. Geriausia būtų rinktis suknelę sulig keliais, žemiau kelių arba ilgą vakarinę suknelę. Reikėtų vengti stipriai apnuoginti didelių odos plotų. Galbūt ir turite gražias kojas ar liekną liemenį, tačiau parodykite jas subtiliai. Proginės suknelės iškirptė taip pat neturėtų būti ypač atvira. Venkite ypač aptemptų suknelių, kadangi tokios suknelės išryškina viską ko mes ne norėtumėme rodyti, o ir šventės eigoje su tokia suknele gali pasidaryti nepatogu. Spalvine prasme galite rinktis kokią tik norite suknelę. Viskas priklauso nuo šventės pobūdžio, jūsų nuotaikos ir kitų aspektų. Žinoma, tamsios suknelių spalvos atrodo solidžiau, tačiau karštą vasaros dieną dukters ar sūnaus vestuvėse tikrai neprivalote dėvėti juodos, žemę siekiančios suknelės vien dėl to, jog esate vyresnio amžiaus.

Ko reikėtų vengti renkantis vakarinę suknelę vyresnei moteriai?

Kaip ir minėjome, nereikėtų rinktis ypač aptemptų ir trumpų vakarinių suknelių. Nors ir sakėme, jog spalviniu atveju vyresnės moterys gali dėvėti bet kurios spalvos suknelę, vis tik reikėtų vengti ypač blizgių suknelių, kadangi tokie modeliai labiau skirti vakarėliams ir jaunoms merginoms. Venkite permatomų ir per daug seksualių suknelių. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į sukneles, kurios turi daug ir masyvių detalių bei elementų. Jeigu norite rinktis tokią suknelę, įsivaizduokite visą savo vakaro įvaizdį ir įvertinkite ar tokia suknelė tikrai jums tiks. Venkite ir per daug plačių proginių suknelių. Stenkitės pasirinkti tokį suknelės dydį ir modelį, kuris jums tiktų geriausiai.

Proginių suknelių vyresnėms moterims nuoma ir pirkimas

Norint artėjančiai šventei pasipuošti nauja vakarine suknele galite pasinaudoti dviem būdais. Ją nusipirkti arba pasinaudoti proginių suknelių nuoma. Jeigu žinote, jog jums reikia vakarinės suknelės tik vienam kartui, tokiu atveju tokios suknelės pirkti jums tikrai nereikia. Užuot pirkę ir laikę naują vakarinę suknelę spintoje, pasinaudokite vakarinių suknelių nuomos paslauga. Suknelių nuoma užsiima daugelis proginių suknelių bei proginių drabužių salonų, todėl ten galėsite ne tik išsinuomoti prabangią suknelę, tačiau taip pat gausite ir profesionalią konsultaciją bei pagalbą renkantis jums geriausiai tinkančią proginę suknelę.

Susisiekite su mumis proginių suknelių vyresnėms moterims: KONTAKTAI