Suknelių nuomos salonas Vilniuje

BORDO PROGINĖS SUKNELĖS

Bordo proginės suknelės, kaip ir raudonos spalvos suknelės, yra gan dažnas pasirinkimas moterų tarpe. Bordo spalva, dar dažnai vadinama tamsiai raudona ar marsala – raudono vyno spalva. Ši spalva yra ypač sodri ir elegantiška, kuri puikiai tiks tiek ir prabangiems renginiams, tiek ir vakarėliams ar jubiliejams. Teigiama, jog bordo spalva transliuoja meilę, aistrą, paslaptį bei moteriškumą. Todėl, jeigu norite būti išraiškinga – bordo spalvos proginė suknelė turėtų būti vienas pirmųjų jūsų pasirinkimų.

Kada rinktis bordo spalvos suknelę?

Bordo suknelė gali būti pasirenkama tiek dienos metu vykstantiems renginiams, tiek ir vakaro šventėms. Nors ši spalva labiau priskiriama prie rudens spalvų, visai nesvarbu, kokiu metų laiku norite pasipuošti šia spalva. Tiesiog rudenį gamta nusidažo tokiomis spalvomis tarp kurių galima rasti ir bordo atspalvių, todėl šiuo metų laiku, atrodo, jog ši spalva dera visur.

Vakaro renginiams ar vakarėliams puikiai tiks ilga bordo spalvos suknelė, šventėms dienos metu – trumpa, sulig keliais ar žemiau jų. Jeigu esate pakviesta į vestuves – bordo suknelė taip pat gali būti nuostabus pasirinkimas. Krikštynoms siūlytume rinktis šviesesnių spalvų suknelę. Kalbant apie vestuves, nuotakos gan dažnai kaip pagrindinę vestuvių spalvą pasirenka būtent bordo, todėl pamergės taip pat puošiasi šios spalvos suknelėmis. Ši spalva šventei suteikia sodrumo ir elegancijos, o derinant su auksine prideda ir nuostabios prabangos bei šventiškumo įspūdį.

Spalvų derinimas

Kalbant apie spalvų derinimą, kaip jau ir minėjome, bordo puikiai dera su auksine, samanų spalva, pilka ar smėlio spalva. Todėl prie savo proginės bordo suknelės užteks priderinti aukso spalvos papuošalą ar kitokį aksesuarą, galbūt smėlio spalvos aukštakulnius ar rankinę.

Apsvarstykite proginės suknelės nuomą

Bordo proginių suknelių galite rasti daugelyje tiek ir fizinių parduotuvių, tiek ir proginių suknelių salonuose ar galite įsigyti tiesiog internetu. Jeigu žinote, jog proginės suknelės antrą kartą nedėvėsite, siūlome pasinaudoti suknelių numos paslauga. Taip išvengsite suknelių kaupimosi spintoje ir nereikės vargti ją pardavinėjant. Suknelių nuoma taip pat yra puiki idėja, jeigu ieškote pamergių ar teminės bordo spalvos proginės suknelės. Nuomotą suknelę tiesiog atiduosite atgal į nuomos saloną ir kitai šventei galėsite ieškoti naujos. Jeigu vis tik suknelę ketinate pirkti parduotuvėje ar salone, ieškokite universalesnio modelio, kuris pasitarnautų ir ateityje.

Susisiekite su mumis dėl bordo spalvos proginių suknelių: KONTAKTAI

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.