Suknelių nuomos salonas Vilniuje

ŠVENTINĖS SUKNELĖS

Kiekviena šventė tai puiki galimybė pasipuošti. Galbūt jau seniai parduotuvės vitrinoje esate nusižiūrėjusi įspūdingą vakarinę suknelę tam tikrai progai? O gal yra suknelė, kuri jau ilgą laiką kabo spintoje ir laukia savo pasirodymo eilės? Vyresnės moterys, jaunos merginos bei mergaitės šiais laikais dėl suknelių neturėtų sukti galvos, kadangi jų yra visa gausybė. Nuo įvairiausių modelių, spalvų ir siluetų kiekvienos skoniui iki tam tikrai progai bei šventei skirtų šventinių suknelių.

Suknelės kiekvienai progai

Jeigu suknelės ieškote renginiui vykstančiam vakare – puikiai tiks ilga šventinė suknelė. Jeigu ieškote suknelės tokiai šventei kaip krikštynos ar jubiliejus nepabijokite rinktis baltos spalvos šventinės suknelės ar kitų šviesių spalvų modelį. Vasaros šventėms puikiai tiks trumpos, spalvotos, gėlėtos proginės suknelės iš lengvo bei plono audinio. Šaltuoju sezonu pirmenybę teikite storesnio audinio šventinėms suknelėms su ilgomis rankovėmis. Prieš renkantis suknelę daugiau pasidomėkite apie laukiančią šventę. Kokia tai proga? Ar yra aprangos kodas? Kur šventė vyks? Ar ji bus oficiali ar mažiau formali? Žinant daugiau šventės detalių, suknelę išsirinkti bus gerokai lengviau. Jeigu nežinote, kokia šventinė suknelė jums reikalinga, visuomet galite pasikonsultuoti su proginių suknelių salono stilistais ar parduotuvių konsultantais.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir teikia tiek šventinių suknelių nuomos, tiek ir pardavimo paslaugas. Jeigu ieškote suknelės vienam vakarui, visuomet geresnis pasirinkimas yra suknelės nuoma, nei pirkimas, kadangi po šventės nereikės galvoti kur tą suknelę padėti, jeigu antrą kartą jos užsidėti nebe planuojate. Jeigu suknelės nuoma jūsų nedomina, visuomet suknelę galite nusipirkti tiek salone, tiek fizinėje parduotuvėje ar įsigyti internetu. Jeigu ketinate šventinę suknelę pirkti parduotuvėje ar internetu, ieškokite universalesnio modelio, kad suknelę galėtumėte dėvėti dar ne vieną kartą.

Santa salone jūs rasite gražių bei madingų šventinių suknelių kiekvienos moters skoniui. Nėštukės galės rasti stilingų nėščiosioms skirtų suknelės modelių, nuotakos – vestuvinių, mergaitės – suknelių pirmai komunijai ar mokyklos išleistuvėms. Apkūnioms moterims salono stilistės patars kokius šventinių suknelių modelius geriausia rinktis kiekvienos figūros savininkei, o jeigu prie savo šventinės suknelės dar ieškote batelių ar kitų aksesuarų, čia taip pat visa tai rasite. Kiekvienais metais Santa salonas pasipildo naujais suknelių modeliais bei prekiniais ženklais, todėl ir 2019 – tųjų metų naujienos jau Santa salone.

Susisiekite su mumis dėl šventinių suknelių: KONTAKTAI