Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Capucine suknelė

Capucine suknelė Pronovias Fiesta. Akį traukianti trumpa, ties juosmeniu platėjanti suknelė iš Mikado šilko. Nėriniuoti gėlių ornamentai persipina su efektingais papuošimais ir tiesiog papuošia šią mielą suknelę. Suknelės iškirptė labai originali: V formos priekyje ir deimanto formos nugaroje. Ši suknelė tai nuostabus pasirinkimas, jeigu esate pakviesta į šventę dienos metu.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.  

Norite pasiteirauti? Susisiekite