VESTUVINIŲ SUKNELIŲ NUOMA

Grožio ir moteriškumo simbolis – vestuvinė suknelė, lieka pagrindiniu drabužiu kiekvienos moters gyvenime. Vestuvinio drabužio vertė visada buvo labai didelė, juk su laiku jis tampa šeimynine relikvija, tampa priminimu apie pačią laimingiausią dieną, kokia tik begali būti. Bet tuo atveju, jeigu Jūs nusprendėte nepirkti suknelės, o pasinaudoti vestuvinių suknelių nuomos paslauga, atkreipkite dėmesį į tokius klausimus:

  • Ar galima išsirinktą vestuvinę suknelę nuomotis?
  • Kokie nuomos terminai?
  • Ką daryti atsisakius nuomotis vestuvinę suknelę?
  • Kas įeina į nuomos paslaugos kainą?
  • Ar galima nuomotis bižuteriją, batelius, veliumą?

Vestuvinės suknelės – nuoma ir jos terminai

Vestuvinės suknelės Vilniuje nuomai atiduodamos prieš 2-3 dienas iki ceremonijos ir grąžinamos pirmadienį. Galimas vestuvinės suknelės nuomos termino pratęsimas kelioms dienoms. Tuomet imamas papildomas mokestis, kuris sudaro 20-30% nuomos kainos.

Atsisakymas nuomotis vestuvinę suknelę

Jeigu užsakovas atsisako nuomos paslaugų, iš jo išskaitoma anksčiau įneštų rankpinigių suma (užstatas negrąžinamas).

Kas įeina į vestuvinės suknelės nuomos paslaugos kainą?

Į vestuvinės suknelės nuomos paslaugos kainą įeina valymas, lyginimas, pataisymai pagal aukštį ir figūrą. Papildomos paslaugos (petelių pridėjimas, bolero pagaminimas ir pan.) į nuomos kainą neįeina.

Bižuterijos, veliumo, batelių nuomotis galimybės nėra.

Gerbiamos nuotakos, jeigu Jūs nusprendėte nuomotis vestuvinę suknelę Vilniuje, atsiminkite, kad po Jūsų bus irgi tokia pati nuotaka, kaip ir Jūs! Elkitės su suknele atsargiai ir rūpestingai.

Būtinai pakelkite suknelės kraštus eidamos gatve!

 

Susisiekite su mumis dėl vestuvinių suknelių nuomos: KONTAKTAI

s