Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Maggie Sottero vestuvinės suknelės

MAGGIE SOTERRO – Didžiausius apdovanojimus laimintis prekinis ženklas

Maggie Soterro yra vienas iš labiausiai pripažintų ir daugiausia vestuvių srityje gavusių apdovanojimų prekinis ženklas. Maggie Soterro savo veiklą pradėjo 1997 metais. Šios suknelės  išsiskiria nepriekaištingu stiliumi už priimtiną kainą. 2010 metais gavo DEBI HALL OF FAME naujoko vardą. Taip pat, Maggie Soterro stiliaus namai gavo nemažai apdovanojimų vestuvių pramonės srityje: 6 DEBI apdovanojimai, 9 DESERT ROSES apdovanojimai, 2 DIVA apdovanojimai, 3 DALLAS ROSES apdovanojimai, THE UK BRIDAL BUYERS apdovanojimas, GERIAUSIOS VESTUVINĖS SUKNELĖS IDĖJOS apdovanojimas, GERIAUSIO VESTUVINIŲ SUKNELIŲ GAMINTOJO apdovanojimas, VESTUVINIŲ SUKNELIŲ ASOCIACIJOS apdovanojimas, taip pat daug kitų apdovanojimų bei nominacijų.

Su dizaino studijomis Sidnėjuje, Australijoje  bei Solt Leik Sityje, Jutoje, kuriami patys gražiausi raštai su meniškumo prieskoniu bei alsuoja tarptautiniu skoniu. Maggie suknelės ne tik novatoriško dizaino patirtis, tačiau ir prabangūs audiniai, Swarovski kristalai, rankomis siuvami pagražinimai, kurie garsėja kaip „Maggie magija“. Ypač koncentruojamasi į rezultatą, kelis kartus kruopščiai tikrinamas suknelės dizaino maketas bei visų detalių atitikimas.

2010 metais spalį Maggie Soterro stiliaus namai buvo nominuoti DEBI apdovanojimuose kaip „Išskirtinio meistriškumo vestuvių pramonės dizaineriai“ bei gavo daugybę kitų nominacijų. Skaityti daugiau»