Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Bea suknelė

Bea ilga kreminės spalvos suknelė Pronovias Fiesta. Tai nepaprastai patraukli ir subtili kokteilinė suknelė iš gauze audinio, krepo ir tiulio. Į apačia platėjanti suknelė ir spindinčios karoliukų aplikacijos ties juosmeniu išryškina ypač moterišką siluetą. Kaip ir juosmens papuošimai, taip ir suknelės viršutinė dalis yra dekoruota šviesių spalvų karoliukais, kurie suteikia spindesio ir elegancijos.

O gal norite palikti neišdildomą įspūdį mokyklos baigimo vakaro metu? Ši suknelė puikiai tiks išleistuvių šventei. Išleistuvių vakarą atrodysite pritrenkiančiai.

Dėl išleistuvių, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.