Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Global suknelė

Global suknelė Pronovias Fiesta. Klasikinė, rafinuota ir labai, labai gracinga. Ši platėjanti kokteilinė suknelė siaurėja ties juosmeniu ir turi platų mikado sijoną su efektingais mikado spaudiniais. Vienspalvė suknelės viršutinė dalis su trumpomis rankovėmis ir laivelio formos iškirpte sukuria dviejų dalių suknelės efektą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.