Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Giliana suknelė

Giliana suknelė Pronovias. Suknelė priverčianti aikčioti! Vienareikšmiškai ši suknelė Jums suteiks subtilaus seksualumo ir pavers Jus stulbinančia vakarėlio viešnia. Ir ne tik dėl skeltuko priekyje, bet ir dėl iliuzinės viršutinės suknelės dalies, kuri siūvinėta blizgiomis aplikacijomis, kurios dengia ir iškirptę, ir ilgas suknelės rankoves. Neabejotinai Jūs būsite tikra vakaro žvaigždė, kadangi tai suknelė išryškinanti ir pabrėžianti visus Jūsų figūros privalumus.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.