Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Atlantis vestuvinė suknelė

Atlantis vestuvinė suknelė Pronovias. Tai gėlių įkvėpta subtili ir rafinuota vestuvinė suknelė, kurioje susipina siuvinėtas tiulis, nėrinių aplikacijos ir plazdantis sijonas iš šifono. Suknelė, kurioje protingai susijungia audiniai, kurie einant suteikia judėjimo ir tėkmės pojūti. Nugaroje gili V formos iškirptė, kuri seksualiai atidengia odą, o priekyje iliuzijos efekto sukurta iškirptė aplink kaklą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.