Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Destiny vestuvinė suknelė

Destiny vestuvinė suknelė Pronovias. Tatuiruotės efekto iškirptė, kur oda ir skaidrus tiulis tampa vienu. Tai ypač romantiška vestuvinė suknelė su mikado šilko sijonu ir masyviu kaspinu nugaroje, kuris suteikia klasikos prieskonį. Didelės apimties A linijos sijonas, kontrastuoja su prigludusia suknelės viršutine dalimi ir rankovėmis. Tai jausmingas audinių derinys, kuris neabejotinai pabrėš moterišką ir seksualią nuotakos prigimtį.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.