Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dresden vestuvinė suknelė

Dresden vestuvinė suknelė Pronovias. Paprastumas gali būti labai elegantiškas. Būtent taip atrodo ir ši platėjanti vestuvinė suknelė iš gauze audinio ir organza audinio. Sijonas yra sukurtas taip, kad demonstruotų daug judėjimo ir yra kombinuojamas su V formos iškirpte priekyje ir nuostabiai sukryžiuota iškirpte nugaroje, kurią puošia ir nuostabi karoliukų aplikacija, Akinančio grožio suknelė, kuri privers jus tiesiog spindėti.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.