Vestuvinės suknelės pasirinkimas yra vienas reikšmingiausių ir maloniausių įvykių moters gyvenime – girdėta ne kartą, tiesa? Tad galbūt sunku patikėti, jog kai kurioms moterims suknelės pasirinkimas kaip reikiant apkarsta… Kalbame apie Plus size formų būsimas nuotakas. Todėl siekdami užkirsti kelia diskomfortui ir niūriai nuotaikai, kurią gali sukelti suknelės rinkimosi procesas, pateikiame naudingų patarimų, ką tikslinga rinktis apkūnesnėms būsimosioms nuotakoms. Juk labai svarbu ne tik paslėpti trūkumus, bet ir išryškinti privalumus, kurių plius dydžio moterys nestokoja.

Siluetas

Kalbant apie vestuvines sukneles apkūnioms moterims pagrindiniu smuiku griežia suknelės siluetas. Neprašausite pro šalį pasirinkusios „A“ tipo suknelės siluetą. Pastarasis leis išryškinti taliją.

Apkūnesnėms moterims, turinčioms smėlio laikrodžio figūrą, puikiai tiks ir trimito formos suknelė, įliemenuojanti visą kūną, o maždaug nuo šlaunų vidurio dailiai platėjanti. Šį siluetą mėgsta jaunos merginos, norinčios pabrėžti krūtinę ir klubus.

Šauniai atrodys ir suknelė, prigludusi viršutinėje kūno dalyje, o tada švelniai krintanti žemyn bei puikiai paslepianti pilvo ir sėdmenų sritį.

Plius dydžio nuotakoms rekomenduojama rinktis šiek tiek pečius pridengiančias sukneles.

Dar vienas pasirinkimas ieškančioms drąsių ir nestandartinių sprendimų – kombinezonai! Pastarieji sparčiai užkopė į nuotakų aprangos topus ir šiuo metu yra labai populiarūs. Tad drąsiai rinkitės kombinezoną, jei norite išryškinti liemenį, kojas bei apstulbinti visus dailiu, originaliu įvaizdžiu.

Ko plus size formų nuotakoms vengti? Nesirinkite undinėlės silueto suknelės, taip pat prigludusios ir visas kūno linijas išryškinančios. Mini tipo suknelė taip pat nebūtų geras pasirinkimas plius dydžio nuotakai. Taip pat nereikėtų suknelės, turinčios itin gilią iškirptę.

Dažnai plus size dydžio nuotakos laikosi pozicijos, kad joms yra būtinas korsetas. Bet kiekviena žino, kad patogumo jis tikrai nesuteikia, tad jei itin prastai jaučiatės su korsetu, nedėvėkite jo – yra daug suknelių modelių ir standžių audinių, kurie sukuria panašų efektą.