Nors vestuvių dieną daugelio akys krypsta į nuotaką, vertinami žvilgsniai nuo viršaus iki apačios ir nuo apačios į viršų „skenuoja“ jos vestuvinę suknelę, nereikėtų pamiršti ir kito svarbaus asmens – jaunikio. Šis duetas ypatingą dieną turi atrodyti įstabiai, o įvaizdis harmoningai derėti. Tad jei nuotakos iki šventės likus daug laiko jau domisi naujausiomis suknelių tendencijomis, atsilikti nereikėtų ir jaunikiams. Taigi, kokios mados vyraus šiais – 2020 – metais?

Tamsiai pilkas, dviejų sagų vestuvinis kostiumas

Platesnė spalvų gama

Įprasta matyti jaunikį su tamsiai mėlynu ar juodu kostiumu, pastaraisiais metais jaunikiai nevengdavo ir pilkos. Bet šiemet mados vėjai atneša itin plačią spalvų paletę ir siūlo rinktis netradicines, pavyzdžiui, žalią (įstabiai atrodo smaragdo spalvos kostiumas), rožinę, turkio, sodrią oranžinę (tarpinis variantas tarp oranžinės ir rudos), tamsiai raudoną ar kt.

Spalvingas koloritas suteikia šiuolaikiniams jaunikiams plačias galimybes atskleisti save. Norite klasikinio įvaizdžio? O gal išsiskirti iš visų? Tuomet drąsiai rinkitės ryškų, spalvingą kostiumą ir tikrai neliksite savosios nuotakos šešėlyje.

Tiesa, net ir turint platų pasirinkimą nederėtų pamiršti esminės taisyklės – Jūsų įvaizdis turi harmoningai derėti visos šventės koncepcijos kontekste.

Langeliai

Languoto audinio kostiumai sutinkami ne vienoje šių metų kolekcijoje, todėl jie „rizikuoja“ tapti šių metų favoritu. Jei norite šio to įmantresnio, bet ne itin drąsaus, tai languoto audinio vestuvinis kostiumas bus pats tas.

Slim fit stilius

Ne paslaptis, daugelis vyrų su kostiumu nesijaučia „savose rogėse“. Bet įliemenuoti kostiumai yra kas kita – jie nugula tarytum nulieti, o nešiotojui suteikia daugiau patogumo. Nesuklysime pasakę, kad šio stiliaus drabužiai atrodo labai stilingai, estetiškai, daliai bei elegantiškai.

Tamsiai rudas, dviejų sagų vestuvinis kostiumas

Dėmesys detalėms

„Velnias detalėse“ – taip šią tendenciją apibūdina užsienio jaunikių įvaizdžio apžvalgose. Per pastaruosius dešimtmečius vestuvės tikrai kito – ryškiai matomas perėjimas nuo tradicinių, šabloniškų detalių prie asmeniškų, individualių. Nesakome, kad tradicijų visai reikėtų atsisakyti, bet įlieti šiek tiek asmeninio jaunavedžių suvokimo, vertybių, pomėgių yra puiku. Ne išimtis ir jaunikio įvaizdis. Tad, pavyzdžiui, žaismingos sąsagos ar kojinės su mėgiamais vaizdo žaidimų veikėjais būtų šaunus sprendimas.

Antrasis kostiumas

Nuotakai turėti dvi sukneles vestuvėms jau tapo kone įprastu dalyku. Ceremonijai skirta oficiali, prabanga alsuojanti suknelė, o vakarui – laisvesnio stiliaus, elegantiškas, patogesnis apdaras. Gana sparčiai įsigalėjo tendencija tokį įprotį perimti ir jaunikiams, tikimasi, jog šiemet jis irgi išliks. Tad ceremonijai galite rinktis solidesnį įvaizdį, o neoficialiai šventės daliai sužavėti svečius ryškiu, drąsiu, netradiciniu įvaizdžiu. Antras kostiumas pasižymi ne tik laisvesniu stiliumi, bet ir didesniu patogumu, kas labai aktualu šokiams ir smagiam vakarui.

Dviejų sagų, juodas vestuvinis kostiumas

Akcentas – švarkas

Jei visgi baiminatės rinktis spalvingą ir ryškų kostiumą Didžiajai dienai, gal Jums patiks dar viena tendencija – margas švarkas. Prie vienspalvių kelnių ir marškinių gėlėmis ar kitais ornamentais margintas spalvingas švarkas atrodo itin originaliai. Tai tarytum klasikos ir modernumo miksas.

Tvidas

Sakysite senamadiška? O gal bohemiška? 2017 metais pasiekę savo piką tvido kostiumai vis dar populiarūs, ypač rustic stiliaus vestuvėse. Dizaineriai siūlo nenumoti ranka į šį subtilų įvaizdį ir įlieti į jį šiek tiek jaunatviškumo, pavyzdžiui, derinant tvido kostiumą su sportbačiais.

Liemenės ir švarko tandemas

Ši tendencija drauge ir labai praktiška – ceremonijai puikiai tiks pilnas komplektas, o vakarinei daliai jaunikis švarką gali dėti į šalį ir likti su marškinukais bei liemene – skoninga, elegantiška, bet drauge patogiau.

Safyro mėlynos, dviejų sagų vestuvinis kostiumas

Nepriklausomai nuo to, ar esate klasikos gerbėjas, ar atsižvelgsite į naujausias tendencijas, kokybišką, dailų vestuvinį kostiumą išsirinksite „Santa“ salone.