Šimtadienį pelnytai galime įrašyti į jaunų merginų svarbių švenčių sąrašo garbingą poziciją. Tai viena pirmųjų progų, kai jaunosios damos gali pristatyti prabangų, puošnų ar net kiek ekstravagantišką savo įvaizdį. Tad nenuostabu, jog jos skrupulingai domisi vyraujančiomis tendencijomis, ieško originalių ar klasikinių idėjų, atsakingai ruošiasi šiam vakarui. O kad pasiruošimo procesas būtų lengvesnis, pateikiame naudingų patarimų, ką rengtis šimtadieniui, ir aptariame naujausias šių metų tendencijas.

Duoklė metų spalvai

Kasmet Pantone skelbia metų spalvą. Šįmet laurai atiteko karališkai, prabanga alsuojančiai klasikinei mėlynai spalvai, kuri šventėse ir taip gana populiari. Tad nereikia stebėtis, jog mėlynos suknelės šimtadieniui šiemet populiarios. Tamsi mėlyna ar kiek šviesesni jos atspalviai atrodo solidžiai ir elegantiškai.

Proginė suknelė Jovani 67752

 

Dviejų dalių suknelės

Tokio tipo suknelės vis kopė į populiarumo viršūnę ir 2020-ieji bus jų metai tiek šimtadieniui, tiek ir kitoms reikšmingoms progoms. Dviejų dalių suknelė atrodo elegantiškai, tačiau drauge originaliai. Tarp daugelio puošniomis suknelėmis pasipuošusių šimtadienio dalyvių kostiumėlis bus kiek netikėtas sprendimas, tad idealiai tiks drąsiai ir pasitikėjimo nestokojančiai merginai.
  
Proginė suknelė Sherri Hill 51043

Seksualus įvaizdis

Įkvėpimo semkitės iš raudonuoju kilimu žingsniuojančių žvaigždžių. Pasirinkę šį įvaizdį turite nebijoti būti drąsios ir parodyti savo figūros privalumus – subtiliai ir estetiškai. Tokias įvaizdžiui tobulai tiks prigludusi ilga suknelė su skeltuku, apnuoginančiu koją iki šlaunies, seksualumą paryškina gilesnė iškirptė.


Proginė suknelė Jovani 3059

Puošyba

Šiemet kalbant apie šimtadienio sukneles sveikintini kraštutinumai: skoningas minimalizmas arba blizgučių, karoliukų žaismas, sukuriantis neįtikėtinai ryškų įvaizdį.

Madingos šiemet suknelės, dekoruotos gėlėmis, siūtos iš gėlėtos medžiagos, taip pat nėriniai.


Proginė suknelė Jovani 42420

Klasika

Jei prigludusi, seksuali, formas išryškinanti suknelė neleis jaustis savimi, galbūt Jums patiks klasika? Balta, dramblio kaupo, kūno spalvos ar kito pastelinio, švelnaus atspalvio „A“ silueto arba kiek pūstos klasikinės suknelė vėl ant bangos! Šiuolaikiškos princesės įvaizdis – neperspaustas, puošnus, bet drauge rafinuotas ir skoningas. Vienas geriausių klasikinių pasirinkimų – žemę siekianti, pūsta, dailiomis masyviomis klostėmis krintanti kūno spalvos suknelė. 


Proginė suknelė Terani Couture 1822M7658

Metalas

Šiuo atveju turime omenyje metalo spalvą, o tokios suknelės savo blizgiu traukia dėmesį, todėl neliksite nepastebėta šimtadienio vakarą. Metallic suknelė padės sukurti fatališką, moterišką ir drąsų įvaizdį. Tiesa, tokios spalvos suknelės populiarios jau ne pirmą sezoną ir akivaizdu iš topų neketina trauktis ir šiais metais. 


Proginė suknelė Jovani 61709

Žvyneliai

Žvynelių mada nė neketina trauktis iš topų! Šimtadienio suknelės su žvyneliais yra tai, kas tobulai tiks mada besidominčiai jaunai damai. Derindamos žvynelius su metalo spalvos suknele tapsite tikra šimtadienio diva!

Suknelių su žvyneliais spektras itin platus: ilgos, trumpos, išryškinančios figūros linkius ir laisvesnės, tad tinkamiausią atras kone kiekvieno figūros tipo mergina, norinti būti stilinga ir žavinga šimtadienio šventėje.


Proginė suknelė Jovani 65575

Kokią suknelę rinktis pagal figūros tipą?

Svarbu ne tik sekti tendencijas, bet ir pasirinkti tinkamo silueto suknelę, jei norite nepriekaištingai atrodyti. Tad jei džiaugiatės lieka figūra, turite itin platų pasirinkimą – Jums tiks bene visų siluetų ir ilgių suknelės, nors esant itin lieknai tikslinga žvalgyti į nėriniais ar klostėmis dekoruotas sukneles. Kriaušės formos figūros savininkėms verta rinktis ilgą „A“ silueto suknelę, taip pat koncentruokite dėmesį į pečius. Plačių pečių ir siaurų klubų merginoms verta rinktis pūstus, klostuotus sijonus. Obuolio formos figūrą turinčioms damoms reikėtų rinktis standaus audinio, griežtų linijų suknelę, taip pat verta pasinaudoti korseto teikiamais privalumais.


Proginė suknelė Jovani 63890

Tai kelios idėjos, apimančios 2020-ųjų metų šimtadienio suknelių tendencijas, ir patarimai, kokia suknelė tinka pagal figūros tipą. Proginių suknelių nuomos ir pardavimo salone „Santa“ Jus maloniai nustebins didžiulis suknelių šimtadieniui pasirinkimas.