Sveiki atvykę į sportinių batelių erą. Turbūt niekas nedrįstų ginčytis, kad šiomis dienomis praktinė mada nusveria tradicijas ir nuotakos vis dažniau prabangius aukštakulnius iškeičia į daug kasdieniškesnį dalyką: vestuvinius sportbačius. 

Vestuvių šventės organizavimas – išties nelengva užduotis, ne išimtis ir vestuvinės aprangos pasirinkimas. Jeigu jau išsirinkote savo svajonių suknelę – sveikiname, dalis darbo jau nuveikta ir beliko apsispręsti dėl vestuvinių batelių. Nors vestuviniams bateliams skiriama mažiau dėmėsio, lyginant su vestuvine suknele, tačiau jų pasirinkimas gali nulemti kiek patogi bus Jūsų didžioji diena. Ir visai nesvarbu, ar organizuojate labiau tradicinę, prašmatnią vestuvių šventę, ar išvažiuojamąją ceremoniją: gamtoje, ant dangoraižio stogo ar Nidos kopose…Visais šventės atvejais bateliai keliauja kartu, tad jaustis patogiai ir atrodyti nuostabiai yra vienodai svarbu. Nuotaka, pasirinkusi tinkamus sportinius batelius, neprašaus, jausis jaukiai ir, be abejonės, atrodys prašmatniai, stilingai bei žaismingai akcentuos visą šventinį įvaizdį. Nebijokite, kurti kontrastingą įvaizdį – romantiška vestuvinė suknelė ir jau klasika tapę, balti Converse sportiniai bateliai ar moderni vestuvinė suknelė ir minimalistiniai VEJA sportiniai bateliai. 

Geros naujienos sportbačių mylėtojoms, tiesa? Elegantiška vestuvinė suknelė ir sportiniai bateliai – super stilingas derinys! Tikra modernios nuotakos svajonė, kuri nori ne tik nori atrodyti fantastiškai, bet ir jaustis maksimaliai jaukiai vestuvių dieną. Čia rasite 15 unikalių sportinių batelių modelių, kurie stilingai atrodys net ir vestuvių dieną. 

  1. Prabangaus satino teniso bateliai su užrašu „BRIDE“ (liet.NUOTAKA). Ar reikia sakyti daugiau?

2. Sentimentali klasika – sportiniai bateliai Converse su inicialais. Pavyzdžiui, su Jūsų šventės data, vardais ir pan. 

 3. Etiška ir stilinga! Sukurti iš perdirbtų žaliavų, organinės medvilnės, draugiški aplinkai sportiniai bateliai VEJA. Šiuos sportinius batelius spėjo pamilti tokios moterys, kaip aktorė Emma Watson, Sasekso hercogienė Meghan Markle…

4. Visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas BADGLEY MISCHKA kuria ne tik taip trokštamus aukštakulnius nuotakoms, bet ir sportbačius. Šie nemažiau nuostabūs! Puošti Swarovski kristalais.

5. PERLAI! Subtilūs ir elegantiški sportiniai bateliai  puošti perliukais. 

6. SHINE like a star! Ir daugiau nieko nereikia sakyti…subtilūs ir neperkrauti. Gražiai atrodys tiek balti, tiek pastelinių spalvų sportiniai bateliai. 

7. Atgimusi lietuviška legenda -sportiniai bateliai INKARAS. Modernus minimalizmas, kuris kuo puikiausiai tiks ir puoš Jus, jeigu Jūsų šventė prie jūros, pavyzdžiui, Nidos kopose. 🙂 

8. Kvepia romantika. Sportiniai bateliai su nėriniais. 

9. Spalvos! Pasteliniai atspalviai yra lengvai derinami, tad nebijokite jų. Romantiškai atrodys švelni levandų, rožinė, persikinė spalvos. O šie sportiniai bateliai VANS šarmingai atrodys jeigu Jūsų suknelė yra „ivory“ spalvos bei modernaus kirpimo.

10. METALLIC – sidabro/ metalo spalvos sportiniai bateliai su platforma. Išskirtinis ir retai sutinankamas modelis, kuris garantuotai patrauks aplinkinių dėmesį savo išskirtinumu.

11. LOVED ir viskas tuo pasakyta…GUCCI sportiniai bateliai, labiausiai apibūdinantys jaunuosius vestuvių dieną.

12. Neopreniniai sportiniai bateliai su odinėmis 3D gėlėmis. Kodėl gi ne?

13. Sportiniai bateliai be raištelių, maksimaliai komfortabilūs! Užsegami Velcro dirželiais.

 

14. Norint sukurti išties kontrastingą įvaizdį – naujo dizaino ugly chic sportiniai bateliai. Tai masyvaus dizaino, gausiai dekoruoti, sportiniai bateliai. Drąsios fashionistos pasirinkimas.

 

15. Nepriekaištinga klasika. Sportiniai bateliai, kuriuos super lengva derinti ir sunku prašauti pasirinkus didžiąjai dienai. Tai – klasikiniai balti minimalistiniai sportiniai bateliai, kuriuos galite rasti kiekviename, didesniame prekybos centre.

nike adidas vans

 

Ir visai nesvarbu kokios spalvos ar kirpimo vestuvinę suknelę pasirinksite, svarbiausia, jog stengtumėtės vadovautis taisykle „daugiau yra mažiau“. Jeigu vestuvinė suknelė ypatingai puošni, gausi detalėmis, įmantraus kirpimo, geriau rinkitės vienos spalvos, klasikinius sportinius batelius. O jei vestuvinės suknelės modelis minimalistinis, neužgožtas dekoru, tuomet galite rinktis ekstravagantiškesnius sportinius batelius. Taip kurdamos kontrastingą įvaizdį, atrodysite skoningai ir žaismingai akcentuosite visą šventinį įvaizdį. Jei visgi abejojate ir nežinote, kokius sportinius batelius pasirinkti, kviečiame atvykti į mūsų saloną.