Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Rafia vestuvinė suknelė

Rafia vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Nepaprastai elegantiška undinėlės silueto vestuvinė suknelė. Ypač jausmingas ir gundantis dizainas žaidžia su žibančiomis kristalų detalėmis ir gilia, seksualia iškirpte nugaroje. Suknelė taip pat išsiskiria balconette stiliaus iškirpte priekyje ir kristalais inkrustuotomis petnešėlėmis, kurios pabrėžia ypatingą moteriškumą. Suknelė pasiūta iš garinto audinio, Isabelle krepo ir turi nuostabų žemyn nuvilnijantį sijoną su šleifu.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.